Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #157  
Παλιά 14-03-11, 10:42
Το avatar του χρήστη azores
azores Ο χρήστης azores δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-04-2005
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μηνύματα: 118
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Είδα και δωροεπιταγές από το βιβλιοπωλείο του Κλεόβουλου, ακόμη και από το www.waterinn.eu της Αθήνας.

Έλαμψαν όμως δια της απουσίας τους τα μαγαζιά της πόλης μας και στεναχωρέθηκα ιδιαίτερα που έλειπε ο "Αζόρες"

που ξέρω ότι παρακολουθεί το φόρουμ και θα ήθελα πάρα πολύ να είναι εκεί, για να τα πούμε και να τον κεράσουμε ένα κομμάτι από την πίτα μας.

Δεν πειράζει, καλές δουλειές σε όλους και του χρόνου.
Καλημέρα Κώστα.

Για μία ακόμη φορά θα απαντήσω με την διπλή μου ιδιότητα ως α) Κωστής και β) ως Azores Pet Shop.

α) Μπράβο σου Κλεό για την κίνηση αρχικά.
Το σκέφτηκα Κώστα να σου πω την αλήθεια όταν ξύπνησα, αλλά δεν είχα κουράγιο μιας και το Σάββατο είναι ημέρα εξόδου. Ξεσκάσματος και χορού και . Μετά είχα προγραμματισμένη μια "διόρθωση" σε ένα ενυδρείο κατά της 3 εντός καταστήματος. Άρα πιο πριν έπρεπε να φάω μεσημεριανό κατά της 2!!,
γιατί το απόγευμα (19:30) είχε "party".

Υ.Γ. Η τελευταία σειρά είναι χαλαρή. Ένα αστείο που κάποιοι μπορεί να το βρούνε κακόγουστο. Τους ζητώ ειλικρινά συγνώμη εάν παρεξηγήθηκαν. Το λέω αυτό γιατί διαβάζουν και φίλοι μου από Αθήνα, Κρήτη κ.α. και είναι Ολυμπιακοί. Εγώ καλός ή κακός είμαι δηλωμένος (μ)Π.Α.Ο.Κ.τσής. Οι διαδικτυακοί μου φίλοι στο facebook αλλά και εδώ το γνωρίζουν.

β) Αρχικά μου έγινε πρόσκληση μέσω e-mail από τον Γιώργο. Με ένα κείμενο. Απάντησα στο κείμενο με κάποιους ενδοιασμούς μου. Άλλη συνομιλία δεν υπήρξε. Δεύτερον αφήνω στην απάντηση σου Κώστα το link από γνωστό κατάστημα της Αθήνας. Υπάρχει λόγος που το αφήνω, αλλά δεν το σχολιάζω παραπάνω. Με mail ότι θέλεις. Η κοπή πίτας ήταν του Π.Σ.Φ.Ε. Όχι του gab.

Φιλικά,
Κωστής.

Υ.Γ. Η κουβέντα θέλω να μείνει φιλική. Εάν καταλάβω ότι ξεφεύγει δεν θα γράψω στο παρόν ποστ εφόσον υπάρξουν απαντήσεις. Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
__________________
web mail : azores78@gmail.com
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01716 seconds with 11 queries