Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 13-08-15, 16:09
Το avatar του χρήστη Bill-Samos
Bill-Samos Ο χρήστης Bill-Samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-11-2012
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 1.043
Προεπιλογή

Δε νομιζω οτι χρειαζεται και πολυ αναλυση..Λιγο,πολυ ή ακομα πιο πολυ ,εχει επιρρεασει η κριση το χομπυ και αυτο ειναι εμφανεστατο..Οι εξαιρεσεις απλα το επιβεβαιωνουν.Και πρακτικα αφου πολλοι εχουν εγκαταληψει το σπορ τελειως αλλα και απο πλευρας διαθεσης αφου οπως και να το κανουμε τα γουστα επονται των καθημερινων αναγκων..Και βεβαια αν μεινω με ενα 60αρι χαμηλων απαιτησεων ναι μεν δεν εχω εγκαταληψει αλλα απ την αλλη -πιστευω- ειναι θεμα χρονου να συμβει και αυτο αφου η ελλειψη φιλοδοξιας και εξελιξης θα καταληξει σε βαλτωμα,ρουτινα και ..τελος..Το ψυχολογικο κομματι,η ελλειψη διαθεσης,φαινεται και στη καθημερινοτητα του φορουμ,αφου μειωνονται τα ενεργα μελη,τα ενδιαφεροντα θεματα,και βεβαια τα νεα μελη..Οταν βλεπεις ανθρωπους με υπερδεκαετη προσφορα στο χομπυ να λενε οτι ουσιαστικα απο συνηθεια θα κρατησουν ενα δυο ενυδρεια χωρις απαιτησεις κι αυτα με το ζορι και αλλους με ακομα περισσοτερα χρονια να εχουν εξαφανιστει δεν μπορει παρα να προβληματιζεσαι.Προσωπικα δεν εχω κλεισει ακομα ενυδρειο αλλα ομολογω οτι εχω αναβαλει επ αοριστον οτι -πολλα- σχεδια ειχα...Και μη χειροτερα..
__________________
''Κανεις δεν μπορει να στησει μονο ενα!!!''
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01274 seconds with 11 queries