Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #58  
Παλιά 26-04-11, 05:21
Το avatar του χρήστη wheelsdeal
wheelsdeal Ο χρήστης wheelsdeal δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Περιοχή: Αθηνα,Κυψελη
Μηνύματα: 41
Προεπιλογή

Επειδη η ερωτηση του θεματος ειναι ποιος δρομος θα διαλεξουμε αυτο που εχω να πω εγω ειναι οτι δεν χρειαζεται ντε και καλα ολοι να διαλεξουμε ενα δρομο.Εννοειται οτι υπαρχουν διαφορετικες αποψεις οποτε αν και εφοσον γινει καποιος διαγωνισμος στην Ελλαδα αυτοι που θελουν θα το στηριξουν και θα συμμετασχουν ενεργα και αυτοι που δεν θελουν δεν θα το στηριξουν.Δεν ειναι απαραιτητο να υπερισχυσει η μια αποψη και να ακολουθησουμε ολοι.Βλεπω μια ταση ο καθενας να θελει να επιβαλει την αποψη του στον αλλον.Και εδω αλλα και στο GD βλεπω συνεχως τις ιδιες κουβεντες με το θεμα του διαγωνισμου "ταλαιπωρια,στρες,φαρμακα" σε βαθμο πλυσης εγκεφαλου.Τι να κανουμε αφου διαφωνω εγω θεωρω οτι τα ψαρια του διαγωνισμου περνανε ζωη και κοτα.Αυτη η επαναληψη ομως φευγει απο τα ορια του λεω την αποψη μου και μου θυμιζει τον Ευαγγελατο τοτε με τις απεργιες στα σκουπιδιαρικα που καθε 5 λεπτα ελεγε οτι θα πιασουμε χολερα και οι γεροι κοιμοντουσαν με τις μασκες.Ο καθενας ας ακολουθησει αυτο που πιστευει και γουσταρει χωρις να χρειαζεται να πεισει τον αλλον για τιποτα....σε αυτα τα χωματα γεννηθηκε η Δημοκρατια.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01383 seconds with 11 queries