Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 26-05-10, 22:07
Το avatar του χρήστη platy
platy Ο χρήστης platy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-11-2009
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 4.094
Προεπιλογή

μπορει να μου πει καποιος τι αλλα φυτα προτεινονται ..(απο αυτα φυσικα που μπορουμε ευκολα να βρουμε σε καποιο φυτωριο) ?? αφου κατω υπαρχει τυρφοχωμα μπορω να φυτεψω λιγη κουμπα???
-------------------------
παιδια..ψαχνοντας σε κατι ξενα σιτε βρηκα διαφορα ηδη βατραχων ιδανικα για βιβαριουμ-τεραριουμ....μου κεντρισαν αρκετα το ενδιαφερον (οπως τα dart frogs )αλλα το αγαπημενο μου ειναι το agalychnis callydrias...σε παλαιοτερο ποστ για την γυαλα που εστησα ανεφερα οτι ηθελα να βαλλω καποιο ειδος μικροσωμης σαυρας πχ.gecko .αυτο που με προβληματισε ειναι το αν με το υπαρχον hardscape οτιδηποτε μπει θα εχει χωρο να κινηθει...(βλεποντας αρκετες φωτο απο βιβαριουμ-τεραριουμ με βατραχια ειδα οτι οι περισσοτεροι εχουν πολλα φυτα και οχι και τοσο πολυ χωρο)..θα ηθελα να μου πειτε τι θα μπορουσα να κανω σε αυτη την περιπτωση...μπορω να βαλλω καποιο ειδος (βατραχος-σαυρα) ??ή πρεπει να αλλαξω κατι..(εκτος απο τον φωτισμο )η υγρασια ειναι πλεον μονιμα μεταξυ 80-90%
__________________



Tάσος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη platy : 26-05-10 στις 22:07 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01367 seconds with 11 queries