Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 08-04-05, 09:48
koko Ο χρήστης koko δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 06-05-2004
Περιοχή: Καβάλα
Μηνύματα: 178
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην koko
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από jpatou
Αν κάποιος σε ρώταγε ποιο είναι το καλύτερο αυτοκίνητο για να αγοράσει τί θα πρότεινες?
ΚΙΑ ή Μερσεντες?
Δεν γνωρίζω αν εσένα όλοι οι γνωστοί σου, αν τους έδινες μια τέτοια απάντηση θα το θεωρούσαν φυσιολογικό, εμένα πάντως οι περισσότεροι θα με κοιτούσαν με απορία....Με αυτή τη λογική γιατί να μη τους προτείνω και Φεράρι;Ή γιατί όχι και ένα Λίαρ Τζετ;

Το θέμα είναι ότι πρέπει να σκεφτώ το κόστος αγοράς, τους ελληνικούς δρόμους, το κόστος αγοράς και συντήρησης μιας τέτοιας αγοράς και πολλά άλλα.

Όταν βλέπω κάτι παρόμοιο και στα φίλτρα πχ για 55 λίτρα να προτείνουν φίλτρο για 350, ε κάτι σημαίνει αυτό.
Είναι σαν να ζητάει ένας αγρότης αγροτικό για να μεταφέρει τα προϊόντα του και να του προτείνουν Σινούκ....

Δεν αντιλέγω φυσικά ότι τα eheim είναι άριστα, το είπα άλλωστε και στην αρχή. Αλλά βλέπω γνωστούς στην πόλη χωρίς πρόσβαση στο Ιντερνετ για να σας το επιβεβαιώσουν, που χρησιμοποιιούν άλλες μάρκες για χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα.

Είμαι και εγώ της άποψης ότι δίνεις παίρνεις, αλλά πιστεύω επίσης ότι πολύ συχνά με λιγότερα χρήματα μπορώ να κάνω εξίσου καλά την δουλειά μου.

Δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με κάποιους, μια απλή ανταλλαγή απόψεων θέλω να κάνω...
__________________
Ενυδρείο, ένας ζωντανός πίνακας που έχετε ζωγραφίσει μόνοι σας!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01420 seconds with 11 queries