Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #228  
Παλιά 27-11-14, 14:31
leonidas87 Ο χρήστης leonidas87 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-02-2014
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 381
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο, αυτό είναι το μεγαλείο που έχει το χόμπι μας.
Να τα χαίρεσαι
Ευχαριστώ
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από polykarpos Εμφάνιση μηνυμάτων
πέσαμε ακριβώς μέσα στις ημερομηνίες γιατρεεεε μου!

να σου ζήσουν αλλα για νασου ζήσουν κανόνισε τροφή γαριδούλας μικρό κόκκο κ αν θες να με ακούσεις πάρε κ υγρή βιταμίνη κ βρέξε τα να μουλιάσουν λίγο κ θα δεις τι θρεφτάρια θα γίνουν.

θερμοκρασία νερού ? σταθερή κράτα την όπως βγήκαν.. κ ΟΧΙ αλλαγή τώρα!

δεν θα πάθουν απολύτως ΤΙΠΟΤΑ!

Μαμά κ μπαμπάς ΔΕΝ μπορούν να τα πιάσουν ακόμη αρα εχεις χρόνο για μεταφορές των γονιών

η παραγγελία μου δεν εχει ερθει ακομη, ευχομαι ως αυριο να έρθει αλλα όπως κ να έχει θα σου φέρω τα τουβλάκια που σου υποσχέθηκα! θα τα δεις θα γίνει χαμός!

αν βρεις ενώσεις απο πλαστικές σωλήνες περί των 22μμ 30μμ κοκ πάρε κ ρίξε στο νερό να βρουν καταφύγιο!

αν δεν βρεις πες μου μήπως έχω στην αποθήκη να σου φέρω μερικά!

λογικά η μαμα δεν εχει βγαλει ΟΛΑ τα μωρά αλλα πρεπει να εχει κ αλλα πανω της ακομη... για μερικες μερες μεχρι να προλαβουν να νοιώσουν ετοιμα κ η τελευταία παρτίδα!!

αν βρεις μικρο φυσικό κόκαλο σουπιάς πάρε ενα σπάστο στη μέση ή σε τρία κομμάτια κ ρίξε ένα μέσα στο νερό κ περίμενε αντιδραση!

ότι δεν γνωρίζουν θα το επεξεργαστουν καλά πρώτα εκτός αν το παρουν "μυρουδιά" που θα το τσακίσουν αμεσως!!!!

να σου ζήσουν χαζομπαμπά
Ο μπαμπάς ειναι εδώ κ καιρό στο βαρέλι,η μαμα θα βγει μόλις αφήσει όλα τα μικρά...ακόμα έχει παρά πολλά,εχουν βγει μονο 5,6 κ μαλιστα αλλαζουν κ πουκαμισο κατευθειαν.Με προβληματίζει ότι η μαμα έχει πάνω από μήνα να φάει,θα είναι πολύ αδύναμη τώρα.Ισως αυτός να είναι ο λόγος που υπάρχει μεγάλο ποσοστό θανάτου μετά τη γέννα.
Βιταμίνες κ να παραγγείλω τώρα θα κάνει κανα μήνα να έρθουν.
Σωλήνες έχω βάλει ήδη στο ενυδρειο.
Από αυτά που ξέρω είναι τα μικρά θα φάει το ένα το άλλο κ θα μείνουν τα μισά.
21 βαθμούς.
Οι παράμετροι του ενυδρειου είναι σταθεροτατοι!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη leonidas87 : 27-11-14 στις 14:31 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01734 seconds with 11 queries