Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 20-09-03, 12:19
polleni Ο χρήστης polleni δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 292
Προεπιλογή

Δεν ξέρω αν είναι βλάκας, επιστήμονας ή κάφρος αλλά όλα όσα είπε - τουλάχιστον σε αυτό εδώ το topic - είναι σωστά. Περί αυτού δεν γίνεται καμμία συζήτηση. Αν μάλιστα θέλουμε να κουβεντιάσουμε την διατροφή του P.paru με flakes και το κατά πόσον είναι μιά χαρά, το κάνουμε όποτε θέλετε. Μην τα ισοπεδώνουμε και όλα.

Επιπλέον το "fora" είναι πληθυντικός του "forum" και χρησιμοποιήθηκε σωστά.

Τρίτον δεν ξέρω αν έφυγε μόνος του ή τον έβγαλε ο Τόλης οπότε ας περιμένουμε να γυρίσει την Δευτέρα και τον ρωτάμε, ας μην βγάζουμε όμως συμπεράσματα.

Τέταρτον, συμφωνώ απόλυτα με την άποψη ότι χρειάζονται άνθρωποι με γνώσεις εδώ μέσα και μάλιστα επειγόντως. Μας αρέσει ή όχι δεν υπάρχουνε πάνω από 5-6 μέλη των οποίων την γνώμη θα δεχόμουνα ως έχει με εγγύηση το επίπεδο γνώσεών τους και μόνον.

Πέμπτο, συμφωνώ ότι α) ο τρόπος που έθεσε τα ζητήματα, β) τα γενικά σχόλια περί του board και των μελών του και γ) κάποιες παρατηρήσεις περί του τι γράφεται εδώ μέσα θα έπρεπε να έχουν ειπωθεί με διαφορετικό τρόπο. Αλλά, στο ίδιο κεφάλαιο, δεν μπορώ παρά να διαχωρήσω κάθετα την θέση μου από αρκετά μηνύματα μελών του board προς αυτόν (σαν το παραπάνω ακριβώς), τα οποία τα θεωρώ εξίσου απαράδεκτα αν όχι και περισσότερο. Διότι εμείς είμαστε που ζητάμε κοσμιότητα από όσους έρχονται, συνεπώς το λιγώτερο που πρέπει να κάνουμε είναι να την επιδεικνύουμε πρώτοι.

ΥΓ. Επειδή πολλά χαριτωμένα ειπώθηκαν αλλά η ουσία πάλι (!!) δεν έγινε κατανοητή, ο κύκλος του νιτρίτη δεν είναι μόνον εξώφθαλμα λάθος στα ελληνικά (παρ' όλο που μερικοί δηλώνουν ότι συνεννοούνται άνετα σε αυτά τα ελληνικά) είναι ΚΑΙ λάθος ουσίας. Ο νιτρίτης (νιτρώδη) είναι ενδιάμεση ουσία ενός κύκλου δεν μπορεί να είναι το ίδιο κύκλος. Ο κύκλος είναι του αζώτου.
 
Page generated in 0,01081 seconds with 11 queries