Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 09-04-10, 23:59
Το avatar του χρήστη gemen
gemen Ο χρήστης gemen δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-01-2010
Περιοχή: Ν.Κιλκις
Μηνύματα: 400
Προεπιλογή

ενταξη pano.ενοειτε οτι θα σου στειλω μηνημα εδω προσοπικο και θα μιλησουμε με τηλ.οκ?καλυτερα που εγραψες εδω οντως για να μαθενουμε κιολας για αυτα τα πλασματακια.τωρα εαν μου τις φανε εχω cayman 60 για γεννες.εχω 5 ημερων guppy.οποτε να τα αφησω καμια βδομαδουλα να παρουν πανω τους τα βαζω στο 80αρι και μενη κενο η γενιστρα που την αγορασα για τετοιες δουλειες.ιδιο νερο ιδια τα παντα με 2 φιλτρα και εκει για καλη βιολογια οποτε αστες εκει να μεγαλωσουν να γενανε και να εχω υσηχο και εγω το κεφαλη μου μην τις πειραζουν αλλα ψαρια.ειπα για γεννες να φανταστω οτι ειναι σαν τα ζωοτοκα guppy ασπουμε γεννανε αβερτα πολλα και ταχτικα?και βγαζουν ψαρακια η αυγα?εαν θελεις και δεν υπαρχη προβλημα δωσε μου το τηλ σου κιν η σταθερο να το εχω να σε κανω τηλ κατευθειαν οταν θα με ετοιμος για παραγελια.και πληρωνω στο κουριερ η σου βαζω λεφτα σε λογαριασμο τραπεζης?πως γινετε το ολο σκηνικο?
-------------------------
pano να σε ρωτισω κατι.εισαι το παιδι που γνωρισα μηπως στο μαγαζη του κωστα?azores?πριν 1 μηνα περιπου?που μιλησαμε για την εκπομπη που θελω να κανω για τα petsshop?που ειχες κανη παρουσιαση στο καναλη της αλεξανδρουπολης με τον μονομαχο?βλεπω συντονιστης και τωρα θυμιθικα.εαν σε μπερδεψα με αλλων συγνωμη ετσι?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gemen : 09-04-10 στις 23:59 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01515 seconds with 11 queries