Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #50  
Παλιά 24-09-10, 19:32
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από cristos347 Εμφάνιση μηνυμάτων
επειδη οπως καταλαβα σε μενα πηγαινουν οι χαρακτηρισμοι θα σου απαντησω...οπως ειπες χεστηκες για τα λιτρα που εχει η φυση..και επειδη νομιζεις εσυ οτι τα λιτρα που πρεπει να εχει ενα ψαρι αναλογα με το ειδος του στο ενυδρειο ειναι σωστο δεν σημαινει οτι αρεσει και στο ψαρι..αν δεν καταλαβες τι ενοουσα πιο πανω ξαναδιαβασε πριν αρχιζεις να εκνευριζεσαι ανουσια λεγοντας ασχετες κουβεντες για την συζητηση που ειχα με τον georgarask...
αποκλιεται να εισαι ποιο κολλιμενος απο μενα με τα λιτρα και το τι αρεσει σε ενα ψαρι το ψαχνω συνεχεια

οποτε αστο δε μιλησα ηδικα για σενα αλλα σε πηρε και σενα η μπαλα αλλα ειπαμε να μη το παρατραβαμε
αμα ειναι να μη λεμε θες ενυδρειο η πισινα η στερνα
να λεμε αγορασε ποταμι η τραβα στον αμαζονιο και καθε πρωι που ξυπνας να τα ταιζεις να ειναι χαρουμενα
ουτε δεη ουτε αλλαγες νερου α\ο κλπ κλπ
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Χαχαχαχαχα πως καταληγει η συζητηση σε μενα .... δε ξερω ... συντονιστες της κατηγοριας ... Μεταφερετε τα σε ενα νεο Thread με τιτλο "Χωστε τα στον georgarask"

Βασικα εσυ με κατακρινεις ... ποτε δε κατεκρινα κανενα ... εκτος αν δε καταλαβαινεις το νοημα της λεξης που ειναι:

κατακρίνω critiquer censure, reprove culpa colpa schuld اللوم Schuld viny skylden להאשים 비난 ตำหนิρ μετβ κατακρίνω [kata'krino] κατηγορώ

http://el.thefreedictionary.com/%CE%...AF%CE%BD%CF%89

πουθενα δεν εχω κατακρινει (κατηγορησει) κανενα ...
ασε της κατακρησιες εσυ και κοιτα τωρα που θα ερθω να κερασεις καφε και ασε τα αλλα εχω βαρεθη να θελω να αποδιξω τι ειμαι οποιος θελει να με μαθει εδω ειμαι και εσυ το ιδιο πιστευω

και αμα κατακρηνα καποιον ας ψαξει να βρει το λογο
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη harris samos : 24-09-10 στις 19:32 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01711 seconds with 11 queries