Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 01-05-12, 12:03
m0rphy Ο χρήστης m0rphy δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Γλυφάδα
Μηνύματα: 60
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην m0rphy
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
Να σε ρωτησω κατι ρε φιλε.....

Γιατι (και καλα κανεις) θελεις να βαλεις bottom drain το ειδες καπου, το διαβασες καπου προηγουμενως????

Γιατι ας πουμε δεν βαζεις μια αντλια βυθου.....η να φτιαξεις μια απλη υπερχηληση??

Μην με παρεξηγεις.....με ενδιαφερει πολυ η αποψη σου πανω σ'αυτο το κομματι γιατι αρχιζεις πολυ σωστα!!!!
Καλό μήνα σε όλους!
Όταν άρχισα να ψάχνω για τις λίμνες και γενικά για την τεχνολογία που ακολουθείται σε αυτές, είχα διαβάσει το αντίστοιχο υπόμνημα και το έψαξα λίγο παραπάνω στο διαδίκτυο.Μου άρεσε σαν ιδέα, μιας που προσφέρει πολλά θετικά στην λίμνη και με μικρή σχετικά διαπάνη, έχεις μια πολύ καλή λειτουργία στην φίλτρανση και όχι μόνο.

Τώρα όσον αφορά τα ψαράκια η αλήθεια είναι ότι δεν έχω αποφασίσει ακόμα. Εννοείται πως δεν πιστεύω ότι τα χρυσόψαρα είναι "εύκολα - αναλώσιμα" όπως είπατε όλοι πιο πάνω. Και τα χρυσόψαρα και τα κοι μου αρέσουν εξίσου μιας που το κάθε είδος μας προσφέρει και άλλα πράγματα. Νομίζω τελική απόφαση θα πάρω όταν τελειοποιηθεί η λίμνη και μετρήσω ακριβώς την χωρητικότητά της.

Τέλος ήρθε εχτές και το bottom drain, οπότε τις επόμενες μέρες θα τελειώσω με το σπάσιμο του βράχου και θα ξεκινήσω να καλουπώνω.
__________________
..αν φωνάζεις συνεχώς για 8 χρόνια, 7 μήνες κι 6 μέρες θα δημιουργήσετε αρκετή ενέργεια για να ζεσταθεί ένα φλυτζάνι καφέ...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01854 seconds with 11 queries