Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 04-03-08, 11:38
Το avatar του χρήστη zak
zak Ο χρήστης zak δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-02-2006
Περιοχή: Ηράκλειο, Κρήτης
Μηνύματα: 275
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην zak Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην zak Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην zak Send a message via Skype™ to zak
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από asourtzo Εμφάνιση μηνυμάτων
Παγγασιους , δολαρια και μονοδαχτυλους εχεις στα 60 λιτρα που λεει το προφιλ σου??
http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=23298 δες πως γινονται τα παγγασιους!!!!
Χαχαχα, έχεις κάθε δίκιο να απορείς!
όχι αγαπητέ μου φίλε. το 60άρι είναι αυτό που έχω εδώ στο γραφείο μου και που έχω κάνει όλα μου τα πειράματα... το ενυδρείο για το οποίο μιλάω είναι καινούριο (κατασκευή) πάνω απο 650 λίτρα.
Για αυτό και ψάχνομαι.. φαντάζεσαι πόσα λεφτά θα χρειαστώ για να το γεμίσω??????
-------------------------
Το σαβ/κο θα πάμε εκδρομή απάνω στο οροπέδιο λασηθίου. Εκεί θα βρώ κανένα ρυάκι.. και σκέφτομαι να πάρω εξοπλισμο για να μαζέψω ξύλα και πέτρες.. θα τις τεστάρω εκει επι τόπου. (απλα θα βάλω ακαφορτε σε όποια μου αρέσει)

Αρχικά φαντάζει εύκολο, θα δείξει όμως. Σκέφτομαι να πάρω και ενα φτυάρι για να πάρω κανα δυο τσουβάλια χώμα... να μπω στο κόπο η θα έχω προβλήματα? Θεωρητικά το νερό είναι καθαρό γιατί έρχετε κατευθείαν απο τις πηγές εκεί γύρω... Υπάρχει τρόπος να το τσεκάρω επι τόπου?
__________________

μη ρωτάς αν δε θέλεις να ξέρεις.....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zak : 04-03-08 στις 11:38 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01484 seconds with 11 queries