Θέμα: Σκιμμερ
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 26-05-17, 17:43
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.391
Προεπιλογή

[QUOTE=hiphophooligan;1011036]
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων

το επιπεδο του φορουμ το βλεπω καθε φορα που μπαινω, ευχαριστω
ο χαρακτηρισμος ποιος ακριβως ειναι? ποιον χαρακτηρισα και πως? για πες μου να μαθω κι εγω που δεν ξερω...

και ναι φιλε μου, ειναι ασχετο αυτο που απαντησες, ρωταω αν αυτου του ειδους τα σκιμμερ κανουν κατι ή βγαζουν απλως μπουρμπουληθρες, και μου απαντας "δωσε παραπανω λεφτα να παρεις καλυτερο", αντε γεια δλδ
αντε γεια
ποιος σου πε οτι θελω να παρω σκιμερ, αν εχω ή οχι λεφτα, αν εχω ενυδρειο, αν σκοπευω να φτιαξω ενυδρειο θαλασσινο κτλ κτλ? δεν μπορω να ρωτησω μονο και μονο απο απορια, ή απλα επειδη ετσι μου κ....αρφωθηκε και θελω να μαθω?
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από hiphophooligan Εμφάνιση μηνυμάτων
λοιπον για να ξεκαθαρισουμε κατι...
επιθεση δεν εκανα σε κανεναν και δεν χαρακτηρισα κανεναν.
τωρα αν το αντε γεια σας προσβαλει, καντε ενα ριπορτ να μου το σβησουν
απο κει και περα, αν καποιος απο σας ξερει να μου απαντησει στην ερωτηση που εκανα ας μου απαντησει, αν δεν ξερετε, μην σπαμαρετε στο θεμα μου (αν κι εσυ εδωσες μια καποια απαντηση στο ερωτημα μου, δεν καταλαβαινω γιατι θιχτηκες)
ευχαριστω και καλη συνεχεια
Δεν μ' αρέσει καθόλου το στυλάκι των απαντήσεων σας.
Δεν χρειάζεται πάντα να χρησιμοποιήσεις μια λέξη για να χαρακτηρίσεις κάποιον/κάτι. Αρκούν τα υπονοούμενα.
Επειδή σε κάποιον "κ....αρφώθηκε" ή κ....ωσε να ρωτήσει πχ πόσες φορές ρεύεται μια ανεμώνη τον χρόνο, νομίζετε ότι κάποια απάντηση μπορεί να θεωρηθεί σπαμ? Ή νομίζετε ότι πρέπει να ασχοληθεί κάποιος για να λύσει απορίες κάποιου που δεν έχει και δεν σκοπεύει να φτιάξει ενυδρείο αλλά απλά είναι πολύ απορημένος?
Ας θεωρήσω τα παραπάνω σαν κακή στιγμή και αδυναμία του γραπτού λόγου στην επικοινωνία.
Αλλά
-θέλω να αποσαφηνίσετε ποιό "επίπεδο του φόρουμ" βλέπετε και
-επειδή το GAB ούτε μπορεί, ούτε θέλει, να επιτρέψει ή να απαγορεύσει, σε κάποιον
να αυτοπροσδιορίζεται ή να είναι hooligan, Κόναν ο βάρβαρος, ιπποπόταμος ή οτιδήποτε, παρακαλώ η υπογραφή σας να αλλάξει.
 
Page generated in 0,01688 seconds with 11 queries