Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #41  
Παλιά 01-06-12, 07:44
noutsman Ο χρήστης noutsman δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2012
Περιοχή: Ελλάδα, Γρεβενά (Ταχ. Κώδικας 51100)
Μηνύματα: 267
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vasso Guppy Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω ζητησα την γνωμη σας για το αν συνυπαρχουν οι γαριδες με τα ψαρια που ηδη εχω. Απο εκει και περα το τι ενυδρειο εχω και ποσα ψαρια εχω μεσα ειναι δικη μου υποθεση και μονο. Καλες και οι συμβουλες σας και τις σεβομαι, αλλα σεβαστητε και εσεις το "γυαλινο κουτακι" μου οπως το αποκαλειτε, με το οποιο ειμαι μια χαρα ευχαριστημενη. Μπορει να μην εχω ενα ενυδρειο υπερπαραγωγη 5 στρεμματα και τοσο εξεληγμενες τακτικες, αλλα κανω το καλυτερο που μπορω για να φτιαξω ενα ομορφο οικοσυστημα για τα ψαρια μου και για μενα. Τωρα οσο αφορα τα ψαρια και το ενυδρειο ειναι στο δικο μου χερι να το φτιαξω οπως θελω και στο χερι του καθενος να κανει οτι θελει στο δικο ΤΟΥ τελειο ενυδρειο. Αν θελησω καποια συμβουλη θα ρωτησω οποτε την χρειαστω ΕΓΩ. Ευχαριστω...
Βάσω, κανείς δεν θέλει να το παιξει "δασκαλος" εδω! Απλα όλοι θελουν το καλο των ψαριων! Αν θελεις να ψαρια σου να ζησουν πρεπει να τα φροντιζεις με τον καταλληλο τρόπο! Ειναι εγλημα να παιρνουμε τοσα ψαρια και να τα βαζουμε σε 16 λιτρα!! Το οτι καποιοι το αποκαλουν "γυαλινο κουτακι" δεν το λενε κοροϊδευτικα! ΕΙΝΑΙ ΓΥΑΛΙΝΟ ΚΟΥΤΑΚΙ! 16 ΛΙΤΡΩΝ! Τα ψαρι μπορει να ΣΟΥ ΦΕΝΟΝΤΑΙ ευτυχισμενα, αλλα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ! Το οτι αναπαραγωνται σε αυτα τα λιτρα....ειναι οντως περιεργο!Αλλα στο λεω ΣΑΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ....αν θες να ζησουν τα ψαρια σου ...ΠΗΓΑΙΝΕΤΑ ΠΙΣΩΩΩ!!!!! Και καντο γαριδαδικο! Ειναι το ΜΟΝΟ πραγμα που μπορεις να κανεις για αυτα τα λιτρα! Ή....ΠΑΡΕ ΑΛΛΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ! Και διαβασε τα υπομνηματα! Θες πολλα να μαθεις ακομα!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01507 seconds with 11 queries