Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #46  
Παλιά 16-11-14, 00:48
Το avatar του χρήστη stanisalus18
stanisalus18 Ο χρήστης stanisalus18 δεν είναι συνδεδεμένος
Το πολυεργαλείο
 
Εγγραφή: 13-09-2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 2.187
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Βελτιώνεσαι ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα μαστόρια πολλαπλασιάζονται!
να ειστε παντα καλα παιδια

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από polykarpos Εμφάνιση μηνυμάτων
αδερφε αν κανεις κ ενα ακομη σαν αυτο σε μορφη κολώνας απο το πατωμα ως το ταβανι τοτε το σπιτι θα ειναι αντισεισμικο 100%!!!!

η μεγαλυτερη χαρα σε ενα φορουμ ειναι οταν καποιος φιλος συχομπιστας συμβουλεψει καποιον αλλον κ πει ιδεες κ το αλλο μελος παρει τα πιο καλα απο οσα εχουν ειπωθεί κ κάνει ενα αποτέλεσμα σαν την δικιά σου βάση!

κ μονο που είπες ότι δεν εχει καμια σχέση αυτη με την προηγούμενη καθώς κ την "μαμίσια" του ενυδρείου τότε έχουμε πετύχει σαν φόρουμ στο 300%

αντε κ εις ανώτερα όλων μας , οσο ζουμε μαθαίνουμε
τεραστια ειναι η χαρα αυτη και εγω χαιρομαι με το αποτελεσμα και που εμαθα δυο τρια πραγματακια απο δω. να εισαι καλα. οντως οσο ζουμε, μαθαινουμε

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
Το μόνο που μου "προβληματίζει" λίγο Γιάννη... είναι τα πόδια.
Νομίζω υπάρχουν... και πιο χαμηλά.
Κατά τα άλλα... ωραία δουλειά (αλλά ΔΕΝ έγραψες το κόστος)... ΕΥΓΕ.-
δεν υπηρχαν νομιζω πιο χαμηλα ποδια ειναι μονο των 10 ποντων τα συγκεκριμενα. να ηταν πιο χαμηλα δεν θα ελεγε διοτι δεν θα μπορουσα να βαλω το χερι μου μεσα στα πισω ποδια για την ρυθμιση τους με τα πλακακια. χρειαστηκαν τα ποδια εδω μιας και τα πλακακια ειναι λιγο στραβα. ειναι οκτω ποδια σε μια επιφανεια 75 με 30 εκατοστων. να εισαι καλα κυρ νικο. εχω χασει την μπαλα εδω δυστυχως με το κοστος διοτι δεν το εκανα μεσα σε δυο τρεις μερες και δεν εχω τις αποδειξεις ολες μαζεμενες για να πω στα σιγουρα ποσο μου κοστισε. δεν τελειωσε ετσι κι αλλιως.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01564 seconds with 11 queries