Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #263  
Παλιά 01-11-09, 22:10
Το avatar του χρήστη panos1972
panos1972 Ο χρήστης panos1972 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2009
Περιοχή: Περαία, Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.043
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν μέτρησα βρε παιδιά, αλλά είμασταν τουλάχιστον 30, αφού ήρθαν όλοι όσοι είχαν δηλώσει παρουσία και 4-5 αδήλωτοι.
Από τις καλύτερες συγκεντρώσεις, πολύ κέφι, πολλά φυτά, θέλω κι εγώ να ευχαριστήσω τον george, τον paco,
τον Kotsos, τον Rigel, τον aquaman και τα άλλα παιδιά που μοίρασαν φυτά, σκουλήκια, μέχρι και πέτρες και καρύδες.
Επίσης θέλω να ευχαριστήσω τον panos1972 που έφυγε νωρίς και προλάβαμε και οι υπόλοιποι να πάρουμε φυτάκια,
γιατί όσο ήταν εκεί τα "σκούπιζε" όλα και έφυγε με 14 σακούλες φυτά (μα τι στο καλό τα τρώει για σαλάτα?)

Ευτυχώς μας άφησαν να καπνίσουμε και πιστεύω όλοι περάσαμε πολύ καλά κι όσοι δεν ήρθαν έχασαν.
Ξέρεις την παροιμία τι λέει; "Πρωτοκλάσας, πρωτολαλλήσας!"
Βρέ φαταούλα! Βρε συκοφάντη της κακιάς ώρας! Που μιλάς εσύ για σκούπα! Που εάν σε γνώριζε η HOOVER, κάθε ηλεκτρική της σκούπα θα είχε τη φάτσα σου επάνω! Μοντέλο "bokostas" και για βιομηχανική χρήση! Που εάν καμιά μέρα σε λιθοβολήσω γι αυτά που λες, θα μαζεύεις τις πέτρες για να κάνεις Ταγκανίκα!
Ούτε φύλο από κούβα δεν πήρα!!!!!
Σε όλες τις συναντήσεις μία φορά πήρα όλο κι όλο από τoν george φακή και από τον neos 2 βαλισνέριες...
Σερσέμη! ε! Σερσέμη!

Που ψάχναμε χαρτοπετσέτες να σκουπιστούμε και τις μάζεψες όλες επειδή ήταν πράσινες!
Να αλλάξουμε στέκι ζητάει τάχα ο κύριος, για το κάπνισμα! Δε λέει ότι όταν εμφανίζεται ο bokostas στο benigans τα γκαρσόνια μαζεύουν γλάστρες και ανθοδοχεία!
__________________
...
Επειδή τό αδοκίμαστο καί τό απ’αλλού φερμένο
Δέν τ’αντέχουν οί άνθρωποι...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01506 seconds with 11 queries