Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 16-03-14, 20:43
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konstantinos-z Εμφάνιση μηνυμάτων
στο ενυδρειο μου..δουλευουν σχεδον 17 μηνες χορις "πτωση"..!! στο δωματιο μου (φωτισμος) σχεδον 3 χρονια με (πιθανων) ελαχιστη εξασθενηση...
σε δουλειες εξω (επιγραφες κλπ) δεν εχει παρατηρηθει κατι σημαντικο...

αν θελεις μπορω αυριο να μαθω τιμες για "επαγγελματικου" επιπεδου!!! κατασκευη και να σου πω!!!!
Με τις φθορίου δεν τα παω μια φορά καλά, με τα λεντ δεν τα παω 10 φορές καλά!
Τα μοναδικά δεδομένα είναι πως τωρα το ενυδρειο (60λιτρα) τρέχει με 2X11 watt, έχει εύκολα φυτά και πως το καπάκι θα πρέπει να ειναι 38Χ38 (περίπου)

Ότι μπορείς - μαθαίνεις και μου λες
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Όλα αυτά βέβαια θέλουν δουλειά, πρέπει να πιάνουν τα χέρια σου και να υπάρχει και όρεξη, αν το έχεις μπορείς να κάνεις παπάδες. Αν έχεις σκοπό να ασχοληθείς και χρειαστείς βοήθεια σε κάτι, μη διστάσεις να ρωτήσεις.
Τάκη αν έχει κάποια συγκεκριμένη προταση, θα με διευκόλυνε
Δλδ τι ειδους λεντ εννοείς, τι άλλο θα χρειαστώ κλπ
Ή αν παω σε φθορίου, τι ακροφύσια, τι μπαλαστ, τι λαμπες


Κάτι τέτοιο - σε τετράγωγο ... http://s1235.photobucket.com/user/ha...ml?sort=3&o=11 με όλη τη "συκωταρια" από μεσα... θέλω!
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ChocolatePuma : 16-03-14 στις 20:43 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01532 seconds with 11 queries