Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 05-09-12, 13:04
Vangelis21 Ο χρήστης Vangelis21 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2012
Περιοχή: ΑΘηνα
Μηνύματα: 1.041
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lans Εμφάνιση μηνυμάτων
1) εγω σκεφτομουν σε 350 λιτρα να εχω συνολικα 12-16 τετοια ψαρακια, αλλα θα περιμενω να μας πουν και αλλοι! => Αν θα εχεις απο απο 1,80 μετρα μηκος εχεις επιλογες να βαλεις αρκετα.

2) νομιζω υπερβαλουμε λιγο για ενυδρειο 250 λιτρων αλλα θα δουμε τι θα κανουμε! => 350+ δεν ειπες οτι θα παρεις?

3) δεν ασχολουμε με φυτα πια. καλως η κακως το πηρα αποφαση! => Οπως αγαπας. και φυτα να μην βαλεις για τα ψαρια δεν εχει μεγαλη διαφορα. Οτι σου αρεσει εσενα.

5) Εχω βρει (ενα παιδι βασικα και μου την εδωσε) πολυ καλη λεντοταινια 1 μετρο ΜΕ τροφοδοσια για 10 ευρω. τετοια ψαχνω αλλα δε βρισκω μαγαζι => Τοτε να κοιτας στης αγγελιες μπας και βρεις τοσο φτηνα ή κοιτα στο xe.gr μηπως.

6) Οι αλλαγες ειναι της αρεσκειας μου. Μου αρεσει να πειραζω πραγματα αλλα το θεμα ειναι να το κανεις απο ευχαριστηση. Αν κανω 10 λαθη τωρα και καθε βδομαδα ειμαι, φτιαχνε παλι τις πετρες, αλλαζε φιλτρο, αλλαζε αμμο, βαλε ψαρια, βγαλε ψαρια κτλ, δεν λεει => Δικιο εχεις, αλλα ποιος δεν τα εχει τραβήξει μεχρι να κατασταλάξει καπου.
[/QUOTE]

1) δεν εχω βρει ενυδρειο με 1,80 μηκος. το πολυ 1,70 εχω βρει

2) ναι λαθος το εγραψα. 350

3) Αν βρω καποιον τροπο να μπορεσω σε μαλαουι να βαλω καποια λιγα φυτα που ΔΕΝ θα τα ακουμπανε και ΔΕΝ θα μου βρωμιζουν το ενυδρειο, πολυ ευχαριστως

5) δεν εχω δει κατι
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01527 seconds with 11 queries