Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 05-09-12, 12:25
Vangelis21 Ο χρήστης Vangelis21 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2012
Περιοχή: ΑΘηνα
Μηνύματα: 1.041
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lans Εμφάνιση μηνυμάτων
1) εννοεις 1-2 χαρεμακια επιπλεον ελπιζω! => Εννοείται, μην σου πω και παραπανω αλλα να ειναι φιλικά.

2) 1 φιλτρο με 1600λιτρα την ωρα ειναι το ιδιο με 2 λιτρα με 800λιτρα την ωρα το καθενα? => Περιπου, να ξερεις οτι μετα απο καιρο σιγα σιγα χαμηλώνει η ταχύτητα ειτε ειναι φιλτρο ειτε ειναι κυκλοφοριτης. Γι αυτο καλυτερα να εχεις συνολο πανω απο 2000l/h+.

3) δεν θα βαλω καθολου φυτα => Εσυ ξερεις. Αν και θα δεις οτι θα δωσει ομορφια.

4) μιλαω για το φελιζολ που και καλα θα στηριζει τις πετρες. => Μπορεις να κανεις αυτο που εκανα και εγω. Εβαλα πετρες πλακουτσοτες αντι για φελιζολ και το fullαρα με χωμα να μην φαινεται. Αλλα το φελιζολ το εχουν κανει αρκετοι χωρις προβλημα.

5) δεν την χρειαζομαι για πολλα χρονια! το ξερω οτι οτι δινεις παιρνεις για αυτο θελω και οτι φθηνοτερο! => Δεν νομιζω να βρεις κατι πολυ φτηνότερο, αντε να κερδισεις το πολυ 3-4 ευρω...νομιζω!

6) αυτη τη συμβουλη που δινεις την πιστευω απλα το θεμα ειναι να ΜΗΝ αναγκαστω να αλλαξω κατι αλλα να αλλαξω κατι για προσωπικη ευχαριστηση μονο => Και τα δυο θα κανεις...και θα το δεις. Ακομα και εμεις που εχουμε στυσει αρκετες φορες....παλι κατι διορθονουμαι.
ΥΓ. Πριν 2 εβδομαδες εκανα αλλαγει σε διαφορα πραγματα στο Malawi Tank. [/QUOTE]

1) εγω σκεφτομουν σε 350 λιτρα να εχω συνολικα 12-16 τετοια ψαρακια, αλλα θα περιμενω να μας πουν και αλλοι!

2) νομιζω υπερβαλουμε λιγο για ενυδρειο 250 λιτρων αλλα θα δουμε τι θα κανουμε!

3) δεν ασχολουμε με φυτα πια. καλως η κακως το πηρα αποφαση!

5) Εχω βρει (ενα παιδι βασικα και μου την εδωσε) πολυ καλη λεντοταινια 1 μετρο ΜΕ τροφοδοσια για 10 ευρω. τετοια ψαχνω αλλα δε βρισκω μαγαζι

6) Οι αλλαγες ειναι της αρεσκειας μου. Μου αρεσει να πειραζω πραγματα αλλα το θεμα ειναι να το κανεις απο ευχαριστηση. Αν κανω 10 λαθη τωρα και καθε βδομαδα ειμαι, φτιαχνε παλι τις πετρες, αλλαζε φιλτρο, αλλαζε αμμο, βαλε ψαρια, βγαλε ψαρια κτλ, δεν λεει
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01674 seconds with 11 queries