Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 18-08-09, 14:38
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.442
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Smile

Οταν ΟΛΑ ειναι λαθος ... τοτε κοιτας το πιο σημαντικο .... και μετα σιγα σιγα τα υπολοιπα!! Αν τα επισημανεις ολα απο την αρχη ο αλλος θα μπλοκαρει, θα τσαντιστει, θα απογοητευτει και θα τα παρατησει ... η απο αντιδραση θα τα αφησει ολα ετσι και οσο αντεξουν!!
Πολλες φορες πρεπει να λεμε "μπραβο" και ας μη το εννοουμε ... Σκεψου στα μικρα παιδια πως λειτουργει .... μπραβο αλλα ... να κανουμε και αυτο??
Απο οτι εχω δει οι ανθρωποι μενουν παιδια εκει που πρεπει να μεγαλωσουν ... και μεγαλωνουν σε αυτα που πρεπει να μεινουν παιδια (καπου εδω το εχω διαβασει και συμφωνω απολυτα)!!
Ο στοχος ειναι κοινος ολων να φτιαξουμε κατι καλητερο ... και βλεπω να γινεται πολυ δουλεια σε αυτο το τομεα... Εκει που βλεπουμε μονομαχο σε ποτηρακι στο πετσοπ ... τον παιρνει καποιος το βαζει σε γυαλα ... μετα κατι τον "τρωει" και ψαχνεται περισσοτερο. Βλεπει στο ιντερνετ και γραφεται εδω ... μετα μαθαινει για το φιλτρο, για το ενυδρειο ... για τις παραμετρους του νερου και τα φτιαχνει ... εχω δει πολλες περιπτωσεις που εχουν φτιαχτει πολυ ομορφα ενυδρεια (ακομα και πιο ομορφα απο τους "εμπειρους"). Ολα αυτα απο ανθρωπους που χωρις οικονομικο ωφελος η καποιο αλλο ωφελος που καθονται και ασχολουνται με τα προβληματα καποιων αλλων ανθρωπων που νοιωθουν οτι χρειαζονται βοηθεια! Πραγμα παραξενο και σπανιο στον κοσμο μας! Ετσι πρεπει να πουμε ενα μπραβο στους mods καθως και πανω απο ολα στον Τολη που μας εδωσε αυτη τη δυνατοτητα μεσα απο εδω να προσπαθουν ολοι προς το καλητερο!
Απο τα παραπανω εγω βλεπω μια γραμμη κατω απο το 0 και να αυξανει θετικα! Θα σε παρακαλουσα να τα βλεπεις και εσυ με αυτο το τροπο και θα δεις οτι δεν χωρανε διαφωνιες μεταξυ μας! Ο στοχος ειναι ο ιδιος!!! Ο καθενας βοηθαει με το δικο του τροπο!! Ακομα και οι "αρχαριοι" νοιωθουν αργοτερα αυτη την αναγκη να βοηθησουν καποιον που ηταν καποτε στην ιδια θεση αλλα ... κανενας δε νοιαστηκε ... Σου μιλαει ενας απο αυτους!!!
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01855 seconds with 11 queries