Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 19-07-12, 23:31
Το avatar του χρήστη mighellos
mighellos Ο χρήστης mighellos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-06-2012
Περιοχή: Νεα Χαλκηδονα
Μηνύματα: 197
Προεπιλογή

για να λεει ευκολα φυτα ποσο θαλασσα μπορω να τα κανω?οσον αφορα την τοποθεσια τους στο ενυδρειο βαζω καποια μπροστα και καποια πισω?τα γρηγορης αναπτυξης θα ειναι καλυτερα πισω και σε σημειο ωστε να κρυβουν θερμαντηρα και φιλτρο?
-------------------------
οπα μπορω να το κανω να εχει κατω μπροστα σαν γρασιδι???ετσι κοντο???παιζει να ειναι ευκολο?και κατι ακομα μου ειπε η κοπελα μου στα ικεα εχει καποια φτηνα υδροβιοφυτα!μπορειτε να μου πειτε ακριβεις ονομασιες ειδικα αν ειναι ευκολο το γρασιδι!πως λεγετε να το ψαξω σε μαγαζια αλλα τα γατοψαρα μπορει να εχουν θεμα με το γρασιδι και επειδη φιλοξενο αγγελοψαρα παιζει να εχουν θεμα με τα φυτα?η το χαλικι θελουν αμμο τα αγγελοψαρα?
-------------------------
μπορω να δω φωτογραφια με το γρασιδι σου?
-------------------------
βλεπω καθε μερα αυτο ακου και την μουσικη και λεω μπορω να κανω κατι αντιστοιχο σε μικροτερο ενυδρειο?γινετε?

http://www.youtube.com/watch?v=x2vLJ_vCspk
-------------------------
αρχιζω διαβασμα για φυτα και το διαβασμα δεν τελειωνει ποτε ενα σωστο μου ειχε πει το πετσοπας!οσο διαβαζεις και μαθαινεις κολλας περισσοτερο ειναι μικροβιο το ενυδρειο τελικα!
__________________
το αλλο μου χομπι!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mighellos : 19-07-12 στις 23:31 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01451 seconds with 11 queries