Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #46  
Παλιά 30-05-08, 01:58
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tkagem Εμφάνιση μηνυμάτων
Α και αυτά περί 1,30cm ξέχνατα, αυτά τα ψάρια Ελλάδα άντε να φτάσουν τα μισά.
Καλή συνέχεια....
Ευχαριστω και κατι για να κλεισουμε φιλικα.
Καταλαβαινω οτι ηταν μεγαλο το ποστ δεν προλαβες να το διαβασεις καλα. Σου υπενθυμιζω τι γινεται οταν δεν μεγαλωνουν.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πριν σκεφτει καποιος τα γνωστα που λενε στα πετσοπ, οτι αν το ψαρι το περιορισεις σε μικροτερο ενυδρειο απ'οτι πρεπει δεν θα μεγαλωσει στο τελικο μεγεθος ,τον ενημερωνω οπως ενημερωθηκα και εγω απο βιολογο οτι τα εσωτερικα οργανα συνεχισουν να μεγαλωνουν Το κινεζικα little feet τα εχετε ακουστα? http://en.wikipedia.org/wiki/Foot_binding
Κατι παρομοιο παθαινουν μεσα τους τα ψαρια.
Οσο πιο πολυ τα περιοριζεις τοσο πιο πολυ το παθαινουν.
εσυ τι λες ομως ειναι σωστο που δεν μεγαλωνουν? (δεν χρειαζεται να απαντησεις)
Και 60 εκατοστα να γινονται παλι δυσκολα τα πραγματα.
Δεν εχω τιποτα εναντιον σου και με το Πανο (απο αλεξανδρουπολη) ειχαμε ασυμφωνια στο θεμα σε αγγελια παρομοια και τα λεμε φιλικα παντα μετα απο τοτε, και μαλιστα πολυ πιο φιλικα.
Γιατι καταλαβε ο ενας τον αλλο.
Το ιδιο ευχομαι και για μας.


ΥΓ Με πειραξε το ανεβα κατεβα του ποστ μου στην αγγελια σου.
Μπορουμε να τα πουμε αυτα καποια μερα στο συλλογο απο κοντα, τωρα που ειμαι σε διακοπες και επιτελους θα βρω το χρονο να παω ενα σαββατο.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PascM Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατί έχω την εντύπωση οτι οι πληροφορίες δόθηκαν? Γιατί έχω την εντύπωση οτι αν κάνει κάποιος μια αναζήτηση στο forum θα δει οτι υπάρχουν πάρα πολλές πληροφορίες και γι' αυτό το ψάρι?
Οσο ξερουν και το κυκλο του αζωτου, η με τι νερο να καθαριζουν τα υλικα του φιλτρου, ακομα και τι ειναι το αντιχλωριο, και μετα : τι εχουν και ψοφαν τα ερμα?
Αν εχετε παρατηρησει πολλοι γινονται μελη κανουν και μπαινουν στις αγγελιες για να πουλησουν ή αγορασουν κατι.
Δεν εχετε καταλαβει οτι πολλοι δεν κανουν αναζητηση ουτε ψαχνουν τα αρθρα, αλλα ψαχνουν την ευκολη λυση.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PascM Εμφάνιση μηνυμάτων
Τώρα έδεσες! Μια ερώτηση και η απορία μου βγαίνει από αυτήν εδώ ακριβώς την φράση σου!
Πόσο καιρό ασχολείσε με τα ενυδρεία?
Ναι, δεν λεω γι'αυτους που το παιζουν, λεω για καποιους που βαζουν και κανα ψαρι μεσα στο πετσοπακι ή για τον υπαλληλο που αναπληρωνει τον "ειδικο" στα ψαρια στο μεγαλο πετσοπ.
-------------------------
Γιατι το συζηταμε ακομα?
Αφου ο mod εδωσε απαντηση.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από halvas69 Εμφάνιση μηνυμάτων
Mε αφορμή αυτό να πω και 2-3 λόγια παραπάνω.
Οι αγγελίες είναι στο χέρι του πωλητή να τις συντάξει όπως θέλει και δεν θα υποχρεώσουμε κανέναν να γράψει πέρα από τα βασικά που υποχρεούται βάση των κανονισμών.
Μπορείτε να ρωτήσε σε κάθε αγγελία ότι θέλετε, για αυτό έχει το κουμπί post reply.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη delta66 : 30-05-08 στις 01:58 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01784 seconds with 11 queries