Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #44  
Παλιά 30-05-08, 01:38
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Γενικα steady εισαι εκτος θεματος και ασχολεισαι πολυ με το ebay και τα υλικα που πωλουνται, , εμενα δεν με ενδιφερουν αυτα τοσο και θα επισημανω μονα αυτα που με νοιαζουν απο το ποστ σου.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady Εμφάνιση μηνυμάτων
...τι πρεπει να κανει ο φιλος που το δινει να το δωσει τσαμπα ειναι καλυτερα?εγω πιστευω ειναι χειροτερα το τσαμπα τραβαει ποιο πολυ τον αρχαριο ενω 70ε για να δωσει καποιος θα το ψαξει πρωτα
Εχεις απολυτο δικιο.
Ειπα εγω να το δωσει τσαμπα?
Να δωσει πληροφοριες ειπα.
Και να το δωσει και πιο ακριβα αν γινεται ακριβως για το λογο που ειπες.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady Εμφάνιση μηνυμάτων
.... οποτε χωρις να ξερει τι θα κανει ο φιλος μια δυο θα παει σε πετ να τα δωσει που θα βγαλει και τα διπλα χρηματα απο τα τερατα θα πει αντε και με τους μ****** στο forum και θα ληξει το ζητημα

βεβαια τελικα ουτε το ψαρι θα περασει καλυτερα και σιγουρα σε χειροτερα χερια θα παει αλλα δεν βαριεσαι
Καλο ειναι να ενημερωσει και το πετοπα καλου καλου γιατι μερικοι δεν ξερουν στ'αληθεια τιποτα
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady Εμφάνιση μηνυμάτων
το 13 χρονος το γραψα εγω και αναφεροταν στην δημιουργια ασκοπων ποστ τωρα πως καταφερες να το κολησεις εκει που βολευε
Εκει που γραφτηκε φανηκε σαν να απευθυνοταν σε μενα.
ΟΚ δεν τρεχει τπτ.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη delta66 : 30-05-08 στις 01:38 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01480 seconds with 11 queries