Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 08-09-13, 21:36
Το avatar του χρήστη johnreta
johnreta Ο χρήστης johnreta δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-09-2013
Περιοχή: αμπελοκηπους
Μηνύματα: 296
Angry

x0ax0a0 ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα
δυναμικά λες ε? :P τα επίφοβα iron/flourish 1ml μωρέ :P
potassium μπήκα δυνατά(αλλά είχα διαβάσει οτι δεν ειναι επίφοβο για τις παλιό άλγες) οσο για το trace παλι overdose? :P
ακούω προτάσεις για λίπανση.... αν και αυτο το μηνα θα μπουν(πιστευω αρκετά φυτά)
για Co2 σκέφτομαι η το JBL ProFlora bio160 ή nutrafin(θα κάνουν τίποτα η πεταμένα λεφτά ?)
για την περιοδο των 4μηνων που θα προβώ σε ολοκληρωμένο σύστημα αλλά όντας άσχετος απ αυτά θέλω και διάβασμα και αποταμίευση :P

για τα ψάρια λοιπόν... το τοπίο θέλω να το σκοτεινιάσω σε καποια σημεία(γνωρίζοντας ειδικά για τα cardinal οτι στρεσάρονται)
κερατοφυλλο εχει ηδη μπει (φοβαμαι λιγο το excel γι αυτο και η ερωτηση για τα παραπάνω σκευάσματα )!τα ραμιρεζι θεωρητικα ακομα ειναι 2 θυληκα 1 αρσενικο αν διαπιστωθεί ζευγάρι θα απομακρυνθεί σίγουρα το ένα!οσο για τα cory ηταν 6 λογω μικροτερου ενυδρειου του οποιου εκανα #@%$ και το έσπασα :P είχα αυτή την μικρή ομάδα κ πηγαίνοντας για ένα 'δυνατό' φυτεμένο δε ξέρω αν θα προσθέσω η αν θα τα δώσω σε κάποιον συνχομπιστα ακόμα και δεν ήθελα να προσθέσω γιατί ο βυθός είναι άστρωτος.. για το χαλίκι 4 χρόνια δεν είχα θέμα από δική μου παρατήρηση πάντα(δεν ειναι κοφτερό χαλικάκι) και ξερω τι 'σατανικά' είναι με τις μουσούδες ηδη άρχισαν να μου πετάνε την δοκιμαστική cuba στην επιφάνεια :P!!!

ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια ελπίζω να φέρει εις πέρας αυτά που υπόσχεται εγινε λιγο βιαστικα γιατι περασα ενα 3μερο κολαση με σπασμενα ενυδρεια διαρυθμιση στο χωρο που θα μπει και στηθηκε σε μια μερα για να φιλοξενισει τα ψαρια του μικρότερου ενυδρείου που εσπασα :P !το project θα ναι...
μια ζουγκλα στην μερια της ριζας και κοντα φυτα στυλ cuba/eleocharis/helferi ισως και καποια μεσαια στη μερια των πετρων και στην μεση κατι σε madascariensis η crinum calamistratum να χωριζει αυτα :P
αλλα εχουμε ακομα... :P
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01550 seconds with 11 queries