Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1181  
Παλιά 22-10-10, 01:04
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannisaek Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα στα φέρω Κώστα
Ευχαριστώ πολύ Γιάννη, θα φέρω κι εγώ μερικά κλαδεματάκια (μα τι απαράδεκτη εμφάνιση κάναμε, πάλι καλά που σταμάτησαν στα 3).

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΤΑΣΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
...καμια (ας ειναι και δυο) ΒΑΛΙΣΝΕΡΙΑ στριφογυριστη. Οποιος μου φερει στη συναντηση θα πω στον bokosta να τον κερασει καφε.
Τάσο δεν έχω σγουρές, να σου φέρω ισιομαλλούσες να γλυτώσω το κέρασμα? Και βάζεις την Χριστίνα να τις σγουρήνει με την μασιά.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannisaek Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό σου κάνει να στο φέρω; είναι της ίδιας φαμίλιας. http://www.flickr.com/photos/29287337@N02/3118299958/
Χρήστο αυτό το κόκκινο τρώει φυτά αντί για άλγη, δεν κάνει, άστο να το υιοθετήσω εγώ το κακόμοιρο, κρίμα να μείνει ορφανό.

Posidwnas
christsos
olga
giannisaek
lion
bokostas
zipo
Prokroustis
drbig
panos1972
red rubin
Κλεόβουλος
ΤΑΣΟΣ
neos
paco
Dimitris_Batman
chris129

Φέρτε άφοβα κλαδέματα, ο drbig έχει βάφτιση και θ' αργήσει. Εκτός κι αν δεν πάει, με τόσα φυτά που παίζουν... έχασε κι ο ΠΑΟΚ ε Χάρη???

Αν θέλει κανείς αλγοφάγα σαλιγκαράκια ramshorn ή melanoides tuberculata που ανακατεύουν την άμμο, μου λέει να του φέρω, έχω γεμίσει.
Είναι πολύ ευεργετικά για το ενυδρείο, προσοχή όμως, ειδικά τα tuberculata πολλαπλασιάζονται ανεξέλεγκτα με ταχείς ρυθμούς.

Να ευχαριστήσω επίσης τον kingrim για τα anentome helena, που μου τα έδωσε από σήμερα, για να μην τα ταλαιπωρεί στη συνάντηση.

Υπενθυμίζω ότι αυτός ο ψαροκαφές είναι ΕΚΤΑΚΤΟΣ, κρατήστε και τίποτε για την επόμενη Κυριακή που έχουμε την επίσημη συνάντηση.
 
Page generated in 0,02429 seconds with 11 queries