Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #115  
Παλιά 05-02-11, 19:37
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

φιλε Ζιπο...τι ζηταμε?? να διακτινιζομαστε και να ειμαστε ολοι πανταχου παροντες?? το εγραψα και πιο πανω....καπου η ρημαδα η συνελευση πρεπει να γινει. οποιο μελος επιθυμει...δυτστυχως πρεπει να ταξιδεψει εκει που γινεται για να λαβει μερος...κι εγω αν θελω θα πρεπει να παω απο αλεξ.πολη αθηνα. δε γινεται γεν. συνελευση να γινει σε 10 σημεια....γιατι δε θα ειναι γενικη. επειδη εχω κι εγω τα ιδια δικαιωματα σαν μελος μπορω να ζητω και μια γενικη συνελευση αφιερωμενη σε μενα στην αλεξ-πολη.?γιαυτο υπαρχουν και τα κατα τοπους κλιμακια.....γραφτειτε και διεκδικειστε πραγματα για το κλιμακιο σας....
μπορειτε ακομη και αθηνα αν γινεται η συνελευση...να μαζεψετε υπογραφες οτι θελετε π.χ. η συνδρομη να ειναι 20 ευρω...και να στειλετε εναν αντιπροσωπο αθηνα (ο γιωργος κατεβαινει ουτως η αλλως στις γεν.συνελευσεις) να σας εκπροσωπησει εχοντας με την ψηφο του δυναμη για 40 π.χ. ατομα -οσα υπογραψατε.
τροποι υπαρχουν...αλλα ξαναλεω για 3η φορα...οτι δεν δημιουργησατε εναν πυρηνα εκει για να εχετε περισσοτερη δυναμη....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01500 seconds with 11 queries