Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #94  
Παλιά 05-02-11, 15:24
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τσιόνογλου Σταύρος Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα σας απντήσω αυριο τους κατακρητές που θα είναι παρόντες στην έκθεση και γραπτώς εδω μόλις μπορέσω γιατι θα λέιψω κανα 2 μερες απο το σπίτι,πληροφορήθηκα για τα ρεζιλίκια πάλι και είπα να τα διαβάσω και ας μπήκα απο άλλο υπολογιστή.
Σε περιμένουμε με χαρά Σταύρο, όμως τα ρεζιλίκια που τα είδες?? Κακό είναι να συζητάμε τα θέματα που μας απασχολούν??
Γιατί δηλαδή μια πρόταση για το καλό και προς όφελος του Συλλόγου πρέπει να εκλαμβάνεται σαν γκρίνια και "ρεζιλίκια"??

Nα κι ένα από τα πμ που έλαβα και ζήτησα την άδεια του αποστολέα να το δημοσιοποιήσω:

"Κώστα καλημέρα, παρακολουθώ το θέμα με την συνδρομή, και είμαι απόλυτα μαζί σου. (δεν θέλω να γράψω δημόσια αλλά ξέρω ότι είσαι μέλος). Είχα γραφτεί παλιά στο σύλλογο -πλήρωσα 30ευρω- αλλά ποτέ δεν είδα κατι, απόδειξη? κάρτα μέλους? έστω 1 φυλλάδιο? ακόμα και 1 γραμμα η 1 εμαιλ που να λεει ανανέωσε την συνδρομή σου με τους εξής τρόπους η σαν μέλος έχεις αυτά και αυτά τα προνομία. Για πιο λόγο πλήρωσα? μην γνωρίζοντας καν εαν τα χρήματα τελικά "επενδύθηκαν στον σύλλογο". Και στην τελική φυσικά περιμένεις κατι να σε επιβεβαιώσει για την απόφαση σου να δώσεις τα χρήματα, οχι οτι τα πέταξες ή τα έχασες. Εμενα στο 90% των περιπτώσεων με βοήθησαν μη μελη. Αλλα πιστεύω πολυς κόσμος θα γραφόταν με 15ε και μια τυπική επικοινωνία απο τον σύλλογο. μπορούμε εάν θες να το συζητήσουμε.
απογοήτευση πλήρης.
και ενα πολύ απλο κείμενο για το πως οι σύλλογοι θα επρεπε να επικοινωνούν και οχι μονο μεσω φορουμ.
http://meetingsnet.com/associationme...itations-1001/
...αλλωστε εγω δεν ξσαναγραφτηκα γιαυτο τον λογο"

Ας γράψει το όνομά του όποιος είναι διατεθειμένος να γίνει μέλος του Συλλόγου, αν η ετήσια συνδρομή κατεβεί στα 15 ευρώ:

Κάντε copy-paste το πινακάκι και προσθέστε το όνομά σας.

1. Alex_Salonica
2. maikl
3. bokostas
4. eimaste aR21rwstoi
5. Markos145
6. ippomas
7. zipo
8. tsoum
9. kotsos
10.billyss
11.
12.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01749 seconds with 11 queries