Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #94  
Παλιά 21-06-08, 16:48
Το avatar του χρήστη chemical mac
chemical mac Ο χρήστης chemical mac δεν είναι συνδεδεμένος
algae grower
 
Εγγραφή: 24-01-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.900
Προεπιλογή

Εφόσον θέλεις η προσωπική μας συζήτηση να συνεχιστεί εδώ μέσα δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Το αν σε ειρωνεύομαι ή όχι το γνωρίζεις πολύ καλά (ειδικά μετά την τηλεφωνική μας επικοινωνία ανάμεσα σε γέλια και άλλες φιλικές χαζομαρίτσες) αλλά προφανώς θέλεις να το κρίνουν και οι υπόλοιποι από δυο τυχαίες φράσεις. Η αλήθεια είναι ότι πραγματικά δεν σε ξέρω, δηλαδή κυριολεκτικά μιλώντας δεν ξέρουμε ο ένας τον άλλο. Έχουμε μιλήσει στο τηλέφωνο πολλές φορές, σε έχω βοηθήσει με τα λιπάσματα και τον φωτισμό, σου έχω δώσει ψαράκια, μου έδωσες φυτά, ήπιαμε μια μπύρα παρέα αλλά μέχρι εκεί. Δεν γνωριζόμαστε στην πραγματικότητα. Ενώ λοιπόν έχεις λάβει 4 μηνύματα σήμερα όπου σου εξηγώ ακριβώς το τι συμβαίνει, τι εννοώ, δέχομαι τις απαντήσεις σου και σου απαντώ με αντίστοιχα επιχειρήματα, εσύ ξανα-απαντάς, κάνωντας πως δήθεν δεν καταλαβαίνεις.
Όταν λοιπόν έρθω ξανά στην Αλεξανδρούπολη, θα τηλεφωνήσω να βρεθούμε για μπύρες ή φαγητό ΑΛΛΑ το συγκεκριμένο θέμα για μένα τελειώνει εδώ.
Ας θριαμβεύσει η βλακεία από δω και πέρα (και ξέρεις πολύ καλά ότι δεν αναφέρομαι σε σένα)
__________________




Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01729 seconds with 11 queries