Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 04-09-11, 18:34
Το avatar του χρήστη χαρης12666
χαρης12666 Ο χρήστης χαρης12666 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-02-2011
Περιοχή: πλατεια Βικτωριας-Αμφιαλι
Μηνύματα: 74
Προεπιλογή

Για το πρώτο σκέλος της ερώτησης συμφωνώ μόνο που μπορεί να χρειαστεί να αλλάξεις την μεταβλητή αντίσταση με μία των 10 ΚΩ για το δεύτερο έχω τις επιφυλάξεις μου. αν καταλαβα καλα να συνδεσης τις 2 συσκευες σε ενα εστητιριο δεν νομιζω να δουλεψη .

παντος το συστημα δουλευη φανταστικα οι ανεμιστηρες αυξωμιονους την ταχυτητα τους και κρατουν την θερμοκρασια του νερου κολιμενη στους 25 βαθμους κελσιου δεν περιμενα ακομα και εγω τοσο καλα αποτελεσματα , δοκιμασετο και βαλτες να δουλεβουν οι συσκευες χωρια για καλλητερα αποτελεσματα.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από χαρης12666 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για το πρώτο σκέλος της ερώτησης συμφωνώ μόνο που μπορεί να χρειαστεί να αλλάξεις την μεταβλητή αντίσταση με μία των 10 ΚΩ για το δεύτερο έχω τις επιφυλάξεις μου. αν καταλαβα καλα να συνδεσης τις 2 συσκευες σε ενα εστητιριο δεν νομιζω να δουλεψη .

παντος το συστημα δουλευη φανταστικα οι ανεμιστηρες αυξωμιονους την ταχυτητα τους και κρατουν την θερμοκρασια του νερου κολιμενη στους 25 βαθμους κελσιου δεν περιμενα ακομα και εγω τοσο καλα αποτελεσματα , δοκιμασετο και βαλτες να δουλεβουν οι συσκευες χωρια για καλλητερα αποτελεσματα.

http://s1235.photobucket.com/albums/...Video-0007.mp4

Εδω το κυκλωμα ενσωματιμενο στο καπακι εκτος του εστητιρα που ειναι μεσα στο νερο και δουλεβη αψωγα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη χαρης12666 : 04-09-11 στις 18:34 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01461 seconds with 11 queries