Θέμα: Tι ζωακι ???
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 17-03-10, 16:51
Το avatar του χρήστη achisael
achisael Ο χρήστης achisael δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-11-2009
Περιοχή: Λάρισα city για παντα ΑΕΛάρα
Μηνύματα: 1.679
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από reselie Εμφάνιση μηνυμάτων
ειναι καφετι ανοιχτο με μια λευκη φουντιτσα στο κεφαλι του και μια λευκη ουριτσα!!
να το χαιρεστε... και να του δινεται καροτακια...και μαρουλακια....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
ουτε εσυ εισαι ομως ο κανονας....εσενα ετυχε στην πορεια να σου αρεσει...αλλα πολλοι παιρνουν και βλεπουν...και τι βλεπουν?? οτι ο σκυλος θελει και τροφη και χτενισμα και βολτες και μπορει να λερωσει..και....η χελωνα δεν ηξερα οτι τρωει τοσο πολυ και πω πω μεγαλωσε και δεν ειναι πια τοσο χαριτωμενη και λερωνει και πολυ και............. ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΑ ΖΩΑ!
η "υιοθεσια" καποιων ζωντανων οργανισμων πρεπει να γινεται με μεγαλη υπευθυνοτητα.
οι πολεις μας ειναι γεματες αδεσποτα που καποιοι "τα περνουν και βλεπουν"...τα αστικα παρκα αλλα και ποταμια της ελλαδας ειναι γεματα κοκκινομαγουλες χελωνες και να μη μιλησουμε για τα κακοποιημενα-παραμελημενα ζωα που ειναι κλεισμενα σε σπιτια και δε τα βλεπουμε.
φυσικα δε λεω οτι η κοπελα σου θα το κανει αυτο...αλλα η προταση μου ειναι να επιλεξει αυτο που της αρεσει περισσοτερο και οχι αυτο που ειναι πιο ευκολο γιατι μπορει να το βαρεθει.


συμφωνω σε οτι λες...και ναι θελει... και συνειδητοποιημενη ειναι...
οσο για μενα εννοειται πως δεν ειμαι ο κανονας...
αν εβλεπα οτι δεν μου αρεσει δεν θα το ξεκινουσα αλλα ακομα και να μην μου αρεσε στην πορεια δεν θα πετουσα τα ψαρακια...θα τα εδινα σε καποιον συνχομπιστα....
__________________
the best...!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη achisael : 17-03-10 στις 16:51 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01523 seconds with 11 queries