Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 15-04-10, 14:05
Το avatar του χρήστη exelix
exelix Ο χρήστης exelix δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 17-12-2009
Περιοχή: Πάτρα-Αθήνα
Μηνύματα: 3.997
Προεπιλογή

Δεν ξέρω τι κάνει με τους φίλους του, ξέρω πως φέρθηκε σε μένα τις δύο φορές που πήγα. Τον διάλεξα και τον εμπιστεύτηκα ακριβώς επειδή είδα ότι έχει πολλά θαλασσινά, που σημαίνει ότι είναι μερακλής. Δεν ξέρω αν σας ανδιαφέρει κιόλας που δεν έχω ψάρια, αλλά η εμπειρία μου από εκεί ξεκίνησε όταν ήθελα να αγοράσω red eared sliders για την κοπέλα μου. Αν διαβάσεις το ποστ με το οποίο ξεκίνησα στο φόρουμ ο πετσοπάς που γράφω είναι αυτός. Και από εξυπηρέτηση το απόλυτο μηδέν, σε φάση να είμαι ο μόνος πελάτης στο μαγαζί, να τον κοιτάω και να έρχεται να μου δώσει σημασία μετά από κανένα πεντάλεπτο. Για να μου μιλήσει χρησιμοποίησε συνολικά γύρω στις 3 προτάσεις και τις δύο φορές (η μία ήταν διερευνητική). Είχε άπειρες χελώνες σε πολύ μικρό χώρο, μου τις πούλησε άρρωστες και κατάφερα να σώσω μόνο τη μία και η άλλη χάθηκε από απρόβλεπτο λόγο. Τον ρωτούσα επίμονα για τις ανάγκες τους όπως τις είχα διαβάσει στο internet και με διαβεβαίωνε 100% ότι το μόνο που χρειάζονται είναι η μικροσκοπική χελωνιέρα τους και οι γαρίδες και δεν ξέρω αν ξεχνάω κάτι άλλο αυτή τη στιγμή. Μπορεί να μην έχω ψάρια, μπορεί να θεωρούν κάποιοι αστείο το ότι έχω τόσα ποστ έχοντας απλά δύο χελώνες, αλλά όταν σου φέρονται σκάρτα δεν μπορείς να μην μιλήσεις.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01418 seconds with 11 queries