Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 23-07-08, 08:54
Το avatar του χρήστη netblues
netblues Ο χρήστης netblues δεν είναι συνδεδεμένος
Nada
 
Εγγραφή: 02-05-2004
Περιοχή: ΧΟΛΑΡΓΟΣ
Μηνύματα: 6.302
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kazas Εμφάνιση μηνυμάτων
Μα το εχω διαβασει!

Δεν καταλαβαινω ειπα κατι λα8ος??
Τι νομιζετε οτι κανω ποστ για να εχω πολλα ποστς??
Εγω εξαλου σε λιγο καιρο δεν 8α εχω Ιντερνετ!
Τι να πω αν εκανα λα8ος σε αυτα που ειπα συγνωμη!
Αν το οτι δεν θα εχεις σε λιγο καιρο internet ειναι δικαιολογια τοτε να σε διευκολυνουμε μια ωρα νωριτερα...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από HERBI Εμφάνιση μηνυμάτων
καλισπερα πεδια.εχω 2 ενιδρια 1 120λιτρα και αλλο 1 25 λιτρα.στο μεγαλο εχω ενα μεγαλο πλακοστομο και μια πολυ αγρια αρουανα ενο στο μικρο ειναι φιτεμενο με 2 μονομαχινες 2 gapi 2 γαριδες και 2 γλυφτρονια.επισης και μια γενιστρα με μιας βδομαδας gapi γυρος στα 10 μικρα.
στο 120 λιτρων πριν βαλω την αρουανα ειχα καποια κιτρινα κοχιλια οπως και αλλα ψαρια. αυτες τις μερες εχω παρατιρισει καποιες μικρες κουκιδες 5 φορες σαν το κεφαλι μιας καρφιτσας και ειναι μικρα κοχιλακια.ιαναι καμια 10αρια.εαν τα αφισω εκει η αρουανα ακομα δεν τα βλεπει αλλα ο γλυφτης σηγουρα θα τα φαει.να τα βαλω στη γενιστρα με τα μικρα gapi και οτι αντεξει; γιατι σκαρφαλονουν και παντου.ποσος καιρος χρειζεται να μεγαλοσουν, και αν χρειαζεται και καμια ειδικη τροφη; ευχαριστο ...
Τωρα το προβλημα σου ειναι τα σαλιγκαρια?
Σε 120 λιτρα δεν ζουν arowannas οπως και σε 25 λιτρα δεν ζει σχεδον κανενα ειδος ψαριου. Αν δεν εισαι διατεθιμενος να κανεις σοβαρες αλλαγες και επενδυσεις στο θεμα ενυδρειο, δωστα πισω και βαλε κατι που να μπορει να ζησει σε ενα 120ρι ενυδρειο.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01438 seconds with 11 queries