Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #87  
Παλιά 23-04-09, 11:51
Το avatar του χρήστη POURITANOS
POURITANOS Ο χρήστης POURITANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-07-2007
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μηνύματα: 780
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Η υπερβολική αιωρούμενη άλγη στη λίμνη τώρα πια είναι μια άσχημη κατάσταση όπως και να το πάρεις. Δεν εξυπηρετεί την βιολογία βέβαια αλλά αντίθετα επιβαρύνει την γενική δραστηριότητα. Είναι κάτι που πρέπει να το κρατάς σε έλεγχο.

Α! Στο θέμα της ασφάλειας της αντλίας, ουδέν πρόβλημα. Υπάρχουν έτοιμα καπάκια που αφαρμόζονται στο πάτωμα, στο οικοδομικό εμπόριο που μπορούν να κλειδώσουν. Τα ψάρια σου όμως το έχεις σκεφτεί? Ένα ενήλικο ΚΟΙ 50εκ. γνωρίζεις πόσα κοστίζει?
πιστεύω ότι το φίλτρο θα προλαβαίνει στο να μην δημιουργηθεί αιρούμενη άλγη.
το ποσό πάνε τα κοι ναι έχω δει κάποιες τιμές.
Είναι να βάλω κάμερες ασφαλείας κύριος για τα αυτοκίνητα μας κοντά σε αυτά θα παρακολουθώ και την λίμνη. Απλά δε θα μπω στη λογική αν κάποιος μου κλέψει μια καρεκλά να των κυνηγήσω.
τώρα αν φτάσω να έχω κοι μερικών χιλιάδων ευρώ θα κάνω το κουμάντο μου .
Σκοπός μου είναι να κάνω ένα χώρο χαλαρώσεις κύριος με το καταρράχτη να ακούγεται να πίνουμε κανένα τσιπούρακι και να περνάμε καλά .
δε πολύ κόφτομε για παραγωγές και ράτσες και κέρδος Κτλ
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Υποδαπέδια πρόνοια αγαπητέ φίλε και θέση διακόπτη εξωτερικού χώρου στο χώρο του φίλτρου. Σωστή υποδομή και σχεδιασμός χρειάζεται .....! Γιατί να το ζωρίζεις?
ναι εδω γινετε πολεμος ειπα να σπασω της πλακες πεζοδρομιου της πολυκατοικιας(απλες πλακες πεζοδρομοιο
υ μη νομισει κανεις μαρμαρα και δε ξερω εγω τι) για να περασω ρευμα και φυσικα να της πληρωσω και ειχαμε ματς.....
Δεν ειναι καθολου απλα τα πραματα σε μια πολυκατοικια.
Ολα ξεκινησαν στο οτι ειχα πει των εργολαβο να μου βγαλει ρευμα και νερο στην αυλη και αυτος εβγαλε μονο για υδρευση απο κει και μετα ηρθε το χαος.
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη POURITANOS : 23-04-09 στις 11:51 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01605 seconds with 11 queries