Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #82  
Παλιά 23-04-09, 10:16
Το avatar του χρήστη POURITANOS
POURITANOS Ο χρήστης POURITANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-07-2007
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μηνύματα: 780
Προεπιλογή

Θα μπορούσες να το είχες κάνει νωρίτερα όταν είχε ζητηθεί πριν μέρες.
και όλα θα ηταν μια χαρα
Η αν είχες σκοπό να το κανείς να έλεγες να κάνουμε υπομονή γιατί θα το παρουσιάσεις.

Τέλος πάντων.

Δε σχολιάζω τα παραπάνω που έγραψες γιατί είναι αφηρημενα ακόμα όσα είπες μια και έχεις κάνει ένα γενικό πρόλογο δε μπορώ να σχολιάσω κάτι.
Όταν με το καλό τα οργανώσετε και είστε έτοιμοι να τα παρουσιάσετε τότε θα γίνει μια ωραία κουβέντα πάνω στο κάθε τι.
Καλό θα ήταν αν έχεις κάποια στιγμή χρόνο. Υπόψη εκτιμάμε πάντα την προσπάθεια και σεβόμαστε το χρόνο του καθενός δεν υπάρχει λόγος πιέσεις χρόνου. Αρκεί να το κανείς., να παρουσιάσεις σε ένα νέο θέμα το φίλτρο σου και να μπορεί ο καθένας να κάνει ερωτήσεις στο κάθε τι και να δούμε ποσό αποτελεσματικό είναι η για ποια χρήση είναι κατάλληλο και γιατί. Κοινός να το βάλουμε στο τραπέζι .

Σε ότι αφορά τα κοι δε μπορώ να πω τίποτα γιατί έχει λίγο καιρώ που διαβάζω όσο μπορώ για αυτά τα ψαριά οπότε ούτε γνώση έχω ούτε τα είδη μπορώ να ξεχωρίσω αν είναι butterfly η ματσαφλαη. Έμαθα πριν 3 χρονιά κάποια πράματα για αυτά τα βασικά ώστε να δω αν μπορώ να τα φιλοξενήσω στη λίμνη μου τώρα έχει αρχίζει η πραγματική μελέτη.

Θέλω να πιστεύω ότι κάπου εδώ τελειώνουν όλες οι άνευ λογού αψιμαχίες.
Και ο καθένας να προσπαθεί στο μελλον να συμπληρώνει των άλλο , πιστεύω ότι πρέπει όλοι μας να είμαστε πλέων ποιο υπεύθυνοι στο τι λεμέ κύριος προς την κατασκευή της λίμνης μια και χρόνο θέλει και χρήμα και κούραση στο να ξαστηθεί. Από τυχων κακες συμβουλες.

Ευχαριστώ
Φιλικά Βασίλης (Pouritanos)

Υ.Γ. Τόσο κείμενο που έριξα αυτές της μέρες ούτε ο χοντρός δε το κάνε
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01527 seconds with 11 queries