Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 07-07-10, 21:28
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Αρκετες φορες εχω "μεσολαβησει" ωστε να παρει κατι (εξοπλισμο η ζωντανα) καποιος που ειναι σε μερος που δεν εχει δυνατοτητα να βρει! Δεν ειναι τοσο δυσκολο ειδικα για εξοπλισμο ενα τηλ. στο κουριερ ειναι να ερθει να το παρει! Καλη διαθεση να υπαρχει και ολα γινονται! Ασε τη χαρα που παιρνεις οταν ο αλλος σε παιρνει τηλεφωνο και σου λεει οτι εφτασαν ολα καλα!!! Σαν μικρα παιδια που τους εδωσαν αυτο που ηθελαν ... και πιστευω οτι ολοι ειμαστε παιδια και εχουμε την αναγκη να "ενδιαφερθει" καποιος για την παρτη μας γιατι κακα τα ψεμματα σε αυτον τον κοσμο ολοι τρεχουν για το τομαρι τους... αν δεν αλλαξουμε εμεις δε θα αλλαξει ο κοσμος ... και θα τον αλλαξουμε με πραξεις καθημερινες και οχι μπλα μπλα!

Αν δειτε πως ταξιδευουν τα ψαρια για να φτασουν στο πετσοπ μετα το σοκ που θα παθετε θα δακρυσετε! Σιγουρα ο καθενας απο εμας θα εκανε καλυτερες συσκευασιες! Για σιγουρια να χρησιμοποιουμε μεγαλες σακουλες και με γρηγορες κινησεις να εγκλωβιζουμε ατμοσφαιρικο αερα και να μη φουσκωνουμε με την εκπνοη μας τη σακουλα γιατι τα επιπεδα οξυγονου ειναι πολυ χαμηλα στον αερα που βγαζουμε και δεν εχει νοημα! Για πιο πολυ σιγουρια υπαρχουν και ταμπλετες οξυγονου που τις βαζουμε μεσα ....

Αυτο που ειδα στο αεροδρομιο οταν φορτωνουν τις αποσκευες αλλα και κουτες με ζωντανα τις πετανε με δυναμη η πεφτουν απο μεγαλο υψος σε κατι σαν τσουλιθρα περνανε απο x-ray ... η ακομα χειροτερα απο τομογραφο αν πιστευουν οτι περιεχει κατι επικυνδυνο ... που σκεφτομουν τα καημενα που εχω μεταφερει με αεροπλανο τι πρεπει να περασαν

Παρολα αυτα οτι εχω μεταφερει - στειλει απο ζωντανα ειναι ολα μια χαρα χωρις καμια απωλεια! Οταν βλεπω σε αγγελιες αποστολες δε γινονται (οχι λογω ελλειψης χρονου αλλα για μη -ταχα- ταλαιπωρηθουν τα ζωντανα) νευριαζω και εγω αλλα δε θελω να επεμβω για να μη θεωρηθει ως εμπαθεια στα αναλογα προσωπα! Για μενα ομως χανουν "ποντους" στην εκτιμηση μου ... καλα δε συζητω το ενδεχομενο να ειναι ενα φιλτρο πχ με ενα τηλ. στην κουριερ ... λυνονται ολα ... εκει ... προσπαθω να παρω το χερι απο το ποντικι που παει στο post reply

αστο φιλε μου μην το ψαχνεις... νοοτροπια ανθρωπων..... μονο οταν θελουν και οταν ψαχνουν κατι κανουν τα παντα....
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02768 seconds with 11 queries