Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #106  
Παλιά 22-06-08, 09:54
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fishme1 Εμφάνιση μηνυμάτων
θα μπορουσες αν εχεις τον χρονο,το χωρο και την διαθεση να φτιαξεις μια στερνα 2χ2 (μαλλον ειναι αρκετο) σε εξωτερικο χωρο και να τα βαλεις εκει λογικα αφου θα περνουν τις εποχες κανονικα οπως και στην φυση θα αναπαραχθουν ευκολοτερα την ανοιξη.
ειναι κατι σχετικα ευκολο να γινει
δεν εχω διαθεσιμο χωρο δυστυχως...δεν ειμαι σε δικο μου σπιτι..αν μπορεσω να αποκτησω δικη μου αυλη καποια στιγμη πιστεψε με η λιμνη ειναι δεδομενη....ευχαριστω...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tolis Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν με εχετε γραμμενο δικαιωμα σας, το ιδιο ομως κι εγω, και μην ακουσω κανεναν να παραπονεθει για διαγραφες μηνυματων και μπαν και διαγραφες εξ ολοκληρου μετα...
δεν υπηρξε καμια διαθεση για εκτονωση του κλιματος ..ισα-ισα οι μπηχτες συνεχιστηκαν.....και απορω αν τελικα αυτο που ενοχλησε ειναι η υπογραφη μου...
οπως και να εχει ο ευγενικος τροπος που το ζητησατε μου επιβαλλει να την αλλαξω...

εδω θα ηθελα να ζητησω και την πληρη διαγραφη του ποστ μιας και δεν εχει κανενα νοημα να υφισταται....πληροφοριες για την εξελιξη του ελληνικου βιοτοπικου μου μπορει να εχει οποιος ενδιαφερεται με προσωπικα μηνυματα...
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πάνος : 22-06-08 στις 09:54 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01465 seconds with 11 queries