Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #44  
Παλιά 05-12-12, 14:13
Το avatar του χρήστη Despina
Despina Ο χρήστης Despina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 03-10-2011
Περιοχή: αμπελοκηποι
Μηνύματα: 109
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από eimaste aR21rwstoi Εμφάνιση μηνυμάτων
nick74 ελα να δεις στον φιλοζωικο που ειμαι ποσα σκυλα ρατσας εχουμε για να καταλαβεις τι ειμαστε!!!
σε ποια φιλοζωικη εισαι??
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maxmike Εμφάνιση μηνυμάτων
αστα να πανε εδω καθε μηνα βρισκουμε γατακια σκυλακια μεσα σε σακουλες σκουπιδιων μεσα στους καδους,αλλα που θα μου παει καποια μερα θα πετυχω καποιον και θα φαει ολα τα σπασμενα αυτος.ΜΠΡΑΒΩ δεσποινα που παρολο το νεαρο της ηλικια σου εκανες αυτο που επρεπε και ενα ΜΠΡΑΒΩ στον κτηνιατρο που εκτος την βοηθεια και την προσπαθεια δεν σου χρεωσε τιποτα.οσο για το γατακι τι να πω λυπαμε αλλα καμια φορα ετσι ειναι τα πραγματα μην στεναχωριεσε εκανες οτι μπορουσες και το ποιο σημαντικο οτι του προσφερες βοηθεια οταν κανενας δεν το κανε.
και εδω και παντου τα ιδια χαλια ειναι!!! ελπιζω να πιασεις εναν πραγματικα.. οσο ατυχη ειμαι εγω στο να τον πιασω τοσο τυχερος να εισαι εσυ!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από evina Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεσποινα σου αξιζουν πολλα συγχαρητηρια και σε σενα και στους δικους σου που σε βοηθησαν!!!
παρ οτι το γατακι δεν τα καταφερε ,αισθανομαι αισιοδοξια οταν διαβαζω και ακουω για ανθρωπους που προσπαθουν να σωσουν ζωακια..πριν 5 μερες εχασα κ εγω ενα γατακι το οποιο το παλευαμε να το σωσουμε απο πριν ανοιξει τα ματακια του..
πριν 6-7 χρονια ειχα βρει κατι γατακια στα σκουπιδια αλλα τρομοκρατήθηκα λογω ηλικιας και το μονο που εκανα ηταν να τα βγαλω απο τον καδο και να ανοιξω την σακουλα να μην σκασουν.. απο τοτε το μετανιώνω!!!! τωρα ειμαι ετοιμη οταν ξαναπετυχω κατι παρομιο που δεν το ευχομαι..γιατι οταν το γατακι ειναι τοσο μωρο ειναι πολυ δυσκολο να ζησει δυστυχως.. λυπαμαι που το εχασες.. αλλα χιλια μπραβο που προσπαθησες!
__________________
Only in the darkness , you are able to see the stars.!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Despina : 05-12-12 στις 14:13 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01504 seconds with 11 queries