Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 18-06-12, 08:54
noutsman Ο χρήστης noutsman δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2012
Περιοχή: Ελλάδα, Γρεβενά (Ταχ. Κώδικας 51100)
Μηνύματα: 267
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
το μονο πραγμα που δεν εχει οριο σαυτο τον κοσμο ειναι η ανθρωπινη ηλιθιοτητα.τι να πεις...
Όπως είπε και ο kgf12345 η ανθρώπινη ηλιθιότητα δεν έχει όρια! Για σκεφτείτε να 'μασταν εμεις δεμενη με αλυσιδες πως θα νιωθαμε??? Χωρις φαϊ, νερό, ζεστασιά, αγάπη??????

Να πω και κατι κάτι ακομα χειροτερα οσον αφορα τα σκυλια! Ειναι οι γνωστες .... "ΦΩΛΕΣ"!!!

Αν ποτέ καποιος εχει ερθει στο Ζιάκα (χωριο δυτικής Μακεδονιας)....σιγουρα θα του τράβιξαν την προσοχή τα εκατοντάδες σκυλιά που ζούν ελεύθερα και ΑΚΙΝΔΥΝΑ στο χωριό! Απο παιδί όλες οι αναμνήσεις
μου περιλάμβαναν έναν σκύλο μικρο, μεγαλο, κοντο, ψηλο...δεν εχει σημασια! Πάντα τα σκυλιά ηταν ενα μερος της ζωης μου....της ζωης μας εκει στο χωριο! Καθε σπιτικο ειχε και απο 1-2 δικά του...και καμια 10αρια ακομα τάιζε που κυκλοφορούσαν εκει γυρω! "Χαρα θεου τα σκυλακια" λεγαν ολοι στο χωριο! Ώσπου μια μέρα χτυπάει το κινητό μου και τι μαθαινω??? "Παν τα σκυλιά"..μου ειπε ο Γιωργος..."τα φωλιασαν ΌΛΑ"!!!!! Παίρνω το τζιπ και φευγω για Ζιάκα! Ψαχναμε ΤΡΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ μερες κι 2 σκυλικα ΜΟΝΟ καταφεραμε να βρουμε! Ολη την υπόλοιπη εβδομαδα ψαχναμε μπας και βρούμε κανα αλλο ή εστω μπας και βρουμε τα καϊμενα τα πεθαμενα τα σκυλακια....αλλα ΤΙΠΟΤΑ! Τα κρυψαν...! Μετα απο λιγο καιρό μαθαμε ποιοι ηταν υπέυθηνοι....αλλα ποτε δεν εισαι σιγουρος...! Γι'αυτο...χαχαχα...γι'αυτο κι μονο τωρα που καλοκαιριαζει θα στηθω καραούλι σε μια γωνιά...αργα το βραδυ....και πραγματικά.....αν μαθω ποιος (σορρυ για την εκφραση) κ*λογερος τις πεταει τις φωλες.....:smt07 2!!!! Για αρχη σκεφτομουν να κανω κατι πραγματικα απαραδεκτο...αλλα τελικά....θα κανω κατι το οποιο θα το θυμαται για ολη του τη ζωη! Μια απλη φωτο και μια απλη αναφορά στην Π.Φ.Ο. (Πανελλήνια Φιλοζωική Ομοσπονδία), η κατι τετοιο....και θα πληρωνει για ολη του τη ζωη....! Δεν πα να παρακαλαει...να ΚΛΑΙΕΙ....αν μαθω ποιος....τη ζωη κολαση θα του την κανω...!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01840 seconds with 11 queries