Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 21-10-14, 17:05
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitris77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πηρα προχθες απο χωματοτεχνικη στην γεφυρα Βαρυμποπης 5€ τα 10κιλα.

Πριν κάτι μέρες έκανα ακριβώς το ίδιο!
Αλλαξα τα πάντα στο χρυσοψαράδικο (για όσους θυμούνται τη λαλακια που ειχα κανει, ειχα βάλει μαυρη αμμο με λευκό διάδρομο και τα χρυσόψαρα εκαναν τη δουλεια τους )

Αυτή τη φορά εβαλα μόνο μαυρη. Δεν την επλυνα καθόλου αυτή τη φορά, λόγω...μπέμπας ο χρονος ειναι μηδεν

Θόλωσε ελάχιστα την 1η μέρα και τωρα ολα λάμπουν στο ενυδρειο
Χρειάστηκα 1 σακί και κάτι
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PETROS_AFRICANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Όχι φίλοι μου δεν είμαι κουτοπόνηρος,ούτε θέλω να προωθήσω την αγγελία μου,εσείς είστε οι ίδιοι που με κατακρίνατε και την προηγούμενη φορά και ειλικρινά θα χαιρόμουν πάρα πολύ να μπορούσα μαζί σας και παρουσία όσων ήθελαν να τεστάραμε όλες αυτές τις άμμους από πολλές πλευρές.

Κάνεις λάθος φίλε μου δεν χρειάζονται όλες οι άμμοι πλύσιμο,κι αν θέλεις να ρωτήσεις και κάποιον άλλο μην τυχόν σου πω ψέματα ρώτα το ’’στελιος προεδρου’’ που έβαλε Carat 6 στα ενυδρεία του αν την έπλυνε κιαν του θόλωσε το νερό.
Και προσπάθησε να αποφεύγεις να κατηγορείς όλους τους άλλους όταν "σκάει" κάποιο θέμα, πλην του εαυτού σου!Λίγη αυτοκριτική και λίγο κράτει, δεν έκανε ποτέ κακό!

Επίσης, μια που άρχισα να γράψω, βρίσκω τελείως ανώριμο (και δεν το κάνεις πρώτη φορά) το κείμενο "αμα δεν με πιστεύετε ρωτηστε τον τααααααδε". Μου θυμίζει δημοτικό. Απ τη μια χαίρομαι που θυμάμαι εκείνα τα χρόνια απ την άλλη λυπάμαι...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ChocolatePuma : 21-10-14 στις 17:05 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01592 seconds with 11 queries