Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #44  
Παλιά 19-06-08, 10:52
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μηπως κατι τετοιες κινησεις σαν του Πανου, χρειαζονται και απο αλλους, ιδιως κοντα στις περιοχες που ζουν αυτα τα ψαρια.

(κρατα αρχειο)
μακαρι να αγαπηθει το ελληνικο βιοτοπικο (καταρχην να δουμε αν τρεξει..)
και να μπορεσουμε να αναπαραγουμε ψαρια και φυτα....ωστε χωρις καμια επεμβαση στη φυση..να γνωρισουμε τα ειδη μας και να τα αγαπησουμε/..και να προστατεψουμε το χωρο που ζουν...ισως παψουμε να ριχνουμε μπαζα οπου τα πλατανια κρυβουν τη θεα...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sarcastic Εμφάνιση μηνυμάτων

Άντε σε αφήνω γιατι έχω αφήσει τη "μονάχους-μονάχους" ατάϊστη και τα έχει κάνει ρημαδίο στο ενυδρείο...
sarcastic ονομα και πραμα....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chemical mac Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ περισσότερο όταν δεν ξέρουμε τι είναι αυτό που έχουμε πάρει, παίρνουμε γόνους (και αυτό μου κάνει τρομερή εντύπωση γιατί ο Πάνος είναι γενικώς ένας άνθρωπος με οικολογικές ευαισθησίες) και γενικά επεμβαίνουμε σε ένα περιβάλλον χωρίς να ξέρουμε τα αποτελέσματα των πράξεων μας.
μακη μου νομιζω οτι ξεκαθαριστικε πανω κατω το τοπιο με οσα εγραψα και με οσα ειπαμε τηλεφωνικα και μονο καλο θα μπορουσε να βγει απο μια τετοια προσπαθεια....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sarcastic Εμφάνιση μηνυμάτων
Εδώ δεν ξέρει τι ψάρια είναι και τι συνθήκες θέλουν...
τα ψαρια μολις μεγαλωσουν λιγο θα αποκαλυψουν το ειδος τους..και οι συνθηκες μετρηθηκαν στο ποταμι και ξερω τι θελουν...θελουν συνθηκες οπως στο σπιτι τους ...δε διαβασες απο το πρωτο ποστ λεω τι μετρησεις εκανα...
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πάνος : 19-06-08 στις 10:52 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02151 seconds with 11 queries