Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 27-08-06, 02:23
Το avatar του χρήστη Tkagem
Tkagem Ο χρήστης Tkagem δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-06-2006
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 583
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Tkagem
Προεπιλογή Η πρώτη μου συνάντηση!!!

Σήμερα ήταν η πρώτη φορά που πήγα στη συνάντηση και είμαι τόσο ενθουσιασμένος που ήθελα να γράψω αυτό το πόστ για να μοιραστώ μαζί σας τις εντυπώσεις μου.Ειλικρινά δέ περίμενα να συναντήσω τόσο φιλόξενο κλίμα και τόσο ενδιαφέρον ανθρώπους που να δείχνουν τόση αγάπη για το χόμπι τους και θέληση να βοηθήσουν τόν όποιο άπειρο με το αντικείμενο.Τόσο καιρό ήθελα να πάω αλλά λόγω απόστασης και επίσης λόγω του ότι δέν ήξερα κανένα παρά μόνο το Μιχάλη (Nrgman) ,τον οποίο και ευχαριστώ πολύ που πήγαμε μαζί και δέν ένιωθα μόνος και αμήχανος,δέν έπαιρνα το θάρρος.
Νιώθω τόσο χαρούμενος που γνώρισα επιτέλους ανθρώπους που να μπορώ να μιλάω συνέχεια για ψάρια,μιάς και οι φίλοι μου έχουν λαλήσει με αυτά που ακούν...και ακόμα χαίρομαι που τόσα nicknames πήραν μορφή μες στο μυαλό μου και θα μπορώ από δω και πέρα να ξέρω ποιός είναι ποιός και με ποιόν μιλάω.Η αλήθεια είναι πως από σήμερα έχω ένα κίνητρο παραπάνω να θέλω να ασχολούμαι με αυτό το χόμπι και να το αγαπάω,καθώς και να προσπαθώ να μαθαίνω όλο και περισσότερα.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε σας που σήμερα με κάνατε να νιώσω τόσο όμορφα και να ανυπομονώ να βρώ ξανά την ευκαιρία να σας ξαναδώ...
Καλή σας νύχτα φίλοι μου!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01451 seconds with 11 queries