Θέμα: cardinal tetra
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 07-03-07, 16:55
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

stav κατα τη γνωμη μου ο τονος ανεβηκε απο σενα αρχικα οταν δημοσιευεις καποια πραγματα θα ακουσεις γνωμες για ολα ειδικα οταν εισαι καινουργιος στο forum σε προσπαθεια απο τους αλλους να σε βοηθησουν δεν ειναι κανεις εδω μεσα υπαλληλος να απανταει σε οτι θες μονο και οτι ρωτας....αμα δε σαρεσει η αληθεια οτι τα ψαρια σου δεν ταιριαζουν δεν μπορεις να κατηγορεις τους αλλους....πιστεψε με υπαρχουν χομπιστες που ασχολουνται δεκαετιες με το αθλημα και δεν μπορεις να αμφισβητεις τον αλλο επειδη απλα επιβιωνουν τα ψαρια σου.....
Παράθεση:
1)Δεν προσπαθω να πεισω κανενα οτι ειναι μια χαρα,εχω πεισθει εγω εδω και αρκετα χρονια που τα εχω.
2)Εαν προσεχες το ερωτημα μου δεν ηταν εαν θα εξακολουθησουν να ζουν,αλλα εαν μπορουν να επιβιωσει ενα κοπαδακι cardinal tetra.
3)Τους χαραχτηρισμους περι συνθηκων Κορυδαλλου κρατα τους για το δικος/δικα σου ενυδρεια.
4)Την αλλη φορα που θα απαντησεις σε δικο μου ερωτημα θα σε παρακαλουσα να απαντουσες σε ποιο ηπιο τονο και με επιχειρηματα και οχι με αφορισμους και παραδειγματα
τυπου Κορυδαλλου.
Εαν μπορουσες να μου εξηγησεις πια ειναι αλλα αντ' αλλων ψαρια και ποιο μπορει να φαει το αλλο θα σου ημουν ευγνωμων.
ολα τα ψαρια αλλα ανταλλων ειναι μεσα στο τανκ δε σε κατηγορησε κανεις γιαυτο απλα το να υποστηριζεις το αντιθετο δινει κακο παραδειγμα σε νεους που μπορει να διαβαζουν το ποστ αυτο....και πιστευω οτι ο τακης μιλησε για κορρυδαλο σαν παρομοιωση δεν ηθελε να προσβαλει εσενα....αφου λοιπον εισαι τοσο σιγουρος οτι τα ψαρια σου θα ειναι οκ ενω λεμε το αντιθετο βαλε και cardinal να δεσει το γλυκο....
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
 
Page generated in 0,01706 seconds with 11 queries