Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 15-09-03, 19:10
Anonymous Ο χρήστης Anonymous δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή

Κατ' αρχάς δεν είδα πουθενά να απαιτείται κάτι από αυτά που αναφέρει ο moderator του topic και αν κάνω λάθος προτιμώ να μου το υποδείξει ο administrtor, κύριος Κετσελίδης.
Μέχρι τότε λοιπόν δεν θα μπω σε κανέναν κόπο να κάτσω να περιαυτολογώ για το ποιός είμαι, τι κάνω και πώς το κάνω. Να μου επιτραπεί μάλιστα να θεωρήσω αυτήν την απαίτηση εντελώς άκομψη από την πλευρά του συναδέλφου nhreas με το private message και λιγότερο άκομψη από την πλευρά του moderator που στο κάτω κάτω της γραφής την εξέφρασε και δημόσια.
Είχα εξ' αρχής ως δεδομένο πως ένας καινούργιος θα αντιμετωπιζόταν σαν τον νεοσύλλεκτο στο τάγμα, αφού βρισκόμαστε σε ένα ελληνικότατο forum, αλλά θεωρώ πως είναι η πρώτη μέρα και το προσπερνάω.
Αφού θεωρείται αναγκαίο να δώσω το στίγμα μου, γενικώς θα αυτοχαρακτηριστώ ως σχετικά έμπειρος ακουαρίστας, που λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων (πολλές και συνεχείς μετακινήσεις) δεν διαθέτω, προς στιγμήν, κάποιο σύστημα, αλλά οι προσδοκίες μου είναι για κλειστά, μεγάλου όγκου reef associated συστήματα. Εάν αυτό σας αρκεί έχει καλώς.
Σε ότι αφορά το μήνυμα του tasos δεν καταλαβαίνω πού απευθύνεται, γιατί άλλωστε δεν το ξεκαθαρίζει, αλλά κάτι τέτοιο μπορώ σίγουρα να το χαρακτηρίσω ως "μπηχτή", για να χρησιμοποιήσω την δική του έκφραση ακριβώς.
Απομένει τελικά να δω εάν θα πάρω απαντήσεις στις δύο ερωτήσεις μου περί του P. paru γιατί στα υπόλοιπα με κάλυψαν ο polleni και ο administrator.
 
Page generated in 0,01374 seconds with 11 queries