Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 31-03-12, 19:38
Μαριλενα Ο χρήστης Μαριλενα δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 31-03-2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή

Αχ!'Εχεις απόλυτο δίκιο.Για το βίντεο, δεν είμαι και τόσο οργανώμένος άνθρωπος.Και τις φωτογραφίες τις είπα γιατί ψάχνοντας για το θέμα είδα πως το ζητάνε.έχω τραβήξει δυο-τρεις, αλλά δεν είναι και ότι καλύτερο.Θα το προσπαθήσω να τις post αύριο.Τα δύο, τα μεγαλύτερα, βγήκαν από το κουτί και έκαναν το μπαλκόνι αεροδιάδρομο.Έτρεχαν από την μία πλεύρα και κατέληγαν πετώντας και κουτρουβαλώντας στην άλλη πλευρα.Το τρίτο είναι ακόμα στο κουτί και προσπαθεί να βγεί.Το θυληκό για να βοηθήσει το δεύτερο να βγεί,(το οποίο πηδώντας κατάφερνε να κάθεται στο χείλος της κούτας, αλλά μπουρδουκλονώταν και έπεφτε πάλι μέσα) έμπαινε στην κούτα με σκουλήκι στο στόμα(τί έκανε δεν ξέρω,δεν φαινόταν),έβγαινε στο χείλος της κούτας και τσιρτσιρριζε, και ξανά το ίδιο, 5-6 φορές, μέχρι που βγήκε!Ο μεγάλος τώρα έχει ανέβει, με πέταγμα παρακαλώ, στο κάγκελο!Εκεί τον ταϊζουν και είναι τώρα κοντά μια ώρα.Είχε ξανανέβει στο πεζουλάκι μια φορά, κάτω από το κάγκελο, και φτερούγισε προς τα μέσα του μπαλκονιού.Τώρα δεν ξέρω προς τα πού θα κλίνει!Αυτή την δουλειά κάνω όλη μέρα!Είναι συναρπαστικό και κολάς απίστευτα μπορώ να πω(εγώ τουλάχιστον).Η αλήθεια είναι πως με βοηθήσατε με ό,τι μου είπατε να χαλαρώσω και τώρα περνάω υπέροχα! Σε 2-3 μέρες θα εκνευριστώ γιατί το μπαλκόνι είναι ήδη τίνγκα στην κοτσιλιά!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01493 seconds with 11 queries