Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 01-11-13, 09:13
plin Ο χρήστης plin δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-12-2012
Περιοχή: Καλλιθέα
Μηνύματα: 724
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exelix Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα συγχαρητήριά μου!

... Στη δική μου περίπτωση τα προβλήματα ήταν τα χείλη του που μου γλυστρούσαν και κάλυπταν τα δόντια (αν μου ξαναχρειαζόταν θα έβαζα κάποιον να τα τραβάει προς τα πάνω-ή προς τα κάτω αντίστοιχα για τα κάτω δόντια) καθώς και η κλίση των δοντιών, η οποία και δε μου επέτρεπε να βάλω τους διάφορους νυχοκόπτες που είχα με τον τρόπο που ήθελα. Δυστυχώς δεν έχω ειδικό kit εργαλείων για δόντια puffer!
...Εάν θα έκανα κάτι επιπλέον πια θα ήταν να το κρατάω με τα χέρια μου και να το κουνάω απαλά μέσα στο νερό, ώστε το νερό να περνάει από το στόμα του στα βράγχια και να ξεπλύνει πιο γρήγορα το έλαιο (ένα από τα αρνητικά του γαρυφαλέλαιου).
Ευχαριστώ δάσκαλε
Καταλαβαίνω τι εννοείς, το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι ότι γλιστράει πολύ το άτιμο. Αναρωτιέμαι, αν βάζαμε πιο πριν στα γάντια κάποια ποσότητα καθαρού ταλκ, θα του έκανε κακό; Τα γάντια μιας χρήσης συχνά έχουν ταλκ για να φοριούνται ευκολότερα, αλλά η ποσότητα είναι πολύ μικρή για να βοηθά στο να μην γλιστρά.
Καλή ιδέα να το κουνάμε απαλά ώστε να ξεπλύνουμε το γαρυφαλέλαιο από τα βράγχια.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01387 seconds with 11 queries