Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 01-11-13, 02:41
Το avatar του χρήστη exelix
exelix Ο χρήστης exelix δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 17-12-2009
Περιοχή: Πάτρα-Αθήνα
Μηνύματα: 3.997
Προεπιλογή

Τα συγχαρητήριά μου!

Σύριζα δε θα τα έκοβα, αλλά πολύ κοντά ναι. Στη δική μου περίπτωση τα προβλήματα ήταν τα χείλη του που μου γλυστρούσαν και κάλυπταν τα δόντια (αν μου ξαναχρειαζόταν θα έβαζα κάποιον να τα τραβάει προς τα πάνω-ή προς τα κάτω αντίστοιχα για τα κάτω δόντια) καθώς και η κλίση των δοντιών, η οποία και δε μου επέτρεπε να βάλω τους διάφορους νυχοκόπτες που είχα με τον τρόπο που ήθελα. Δυστυχώς δεν έχω ειδικό kit εργαλείων για δόντια puffer!

Δε μου κοιμήθηκε τόσο γρήγορα (πρέπει να χρειάστηκε καμιά 20αριά δευτερόλεπτα), όμως ο χρόνος που χρειάστηκε για να ξυπνήσει ήταν 1-2 λεπτά και δεν είναι πολύς, όσο κι αν σε εμάς φαίνεται αιωνιότητα εκείνη τη στιγμή. Εάν θα έκανα κάτι επιπλέον πια θα ήταν να το κρατάω με τα χέρια μου και να το κουνάω απαλά μέσα στο νερό, ώστε το νερό να περνάει από το στόμα του στα βράγχια και να ξεπλύνει πιο γρήγορα το έλαιο (ένα από τα αρνητικά του γαρυφαλέλαιου). Αφότου ξύπνησε τον κράτησα λίγη ώρα ακόμα στη λεκάνη, μέχρι να καταλάβω ότι είναι τελείως καλά, πριν τον επιστρέψω στο ενυδρείο.
__________________
Aquascaping Contest 2013
Στέλιος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01456 seconds with 11 queries