Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #78  
Παλιά 22-09-10, 12:11
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thanasisg Εμφάνιση μηνυμάτων
Όσο για αυτό που διάβασα παραπάνω ότι πρέπει ντε και καλά να κρατήσουμε τους νέους στο χόμπι, διαφωνώ. Αν κάποιος θέλει να μείνει, θα μείνει γιατί πραγματικά του αρέσει το χόμπι, ανεξάρτητα από το τι θα ακούσει/διαβάσει εδώ μέσα. Το πολύ πολύ, αν αισθανθεί ότι προσβλήθηκε να βρει άλλο φόρουμ να συμβουλεύεται. Από την άλλη, αν αυτό το χόμπι είναι για κάποιον κάτι παροδικό, όσο εύκολη και αν του κάνεις την ζωή προτείνοντάς του τα πιο εύκολα, ανθεκτικά, οικονομικά κλπ ψάρια, δεν θα μπορέσεις να τον κρατήσεις..
συμφωνω μεχρι εκει που δεν παει.
οταν γραφτηκα στο φορουμ μη ξεροντας και πολλα....δε μου αρεσε που ακουγα καποια πραγματα και αποσυρθηκα διακριτικα για καποιο διαστημα. η αγαπη μου ομως για το χομπυ με εκανε να ψαχτω...κι οσο εψαχνα εβρισκα οτι κακως δε μου αρεσαν αυτα που στην ουσια ηταν η αληθεια των πραγματων. ετσι επεστρεψα και χαρη στο φορουμ σε πολυ πολυ μεγαλο βαθμο προχωρησα πολυ παραπερα απο εκει που πιστευα οτι θα εφτανα...κι εχω πολυυυυ δρομο ακομη.
αντιθετα στα τοσα χρονια εδω ειδα πολλους που στην ουσια τους "στησαμε" τα ενυδρεια....δεν εκαναν τα δικα μας τραγικα λαθη...δεν εδωσαν τα δικα μας απιστευτα χρηματα....δεν απογοητευθηκαν δηλαδη τοσο οσο πολλοι αλλοι και παλι λιγο καιρο αργοτερα εγκατελειψαν.
η αγαπη για το χομπυ σε κραταει ή οχι....κανενα φορουμ και καμια συμπεριφορα δε μπορει να σε απομακρυνει απο αυτο.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01510 seconds with 11 queries