Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 09-02-12, 03:44
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.442
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Το κοστος ειναι εξολοκληρου στον Τολη που ολοι τον ευχαριστουμε!!!
Εκτος των αλλων που δεν εχει γεμισει το φορουμ διαφημισεις ενω θα μπορουσε ανετα και να μην εχει καποιο κοστος απο τη λειτουργια του Gab αλλα μη πω να εχει και κερδος στη τσεπη του!

Τα μοντεριλικια δε με αντιπροσωπευουν .... θεωρω οτι ειμαι και εγω μελος σαν ολους! Απλα με βοηθαει πολυ στη συγγραφη αρθρων και να τα μεταχειρίζομαι!

Πολλες φορες μου φερονται λες και ειμαι υπαλληλος και υποχρεωμενος να κανω κατι! Ακομα και στη πραγματικη μου εργασια δε δεχομαι να με προσβαλουν και υποτιμουν και αν γινει τοτε εχω φυγει κατευθειαν καθως πιστευω οτι ο σεβασμος ειναι αμοιβαιος!

Ακομα και να πληρωνόμουν και παλι δε θα ανεχομουν τετοια συμπεριφορα απο κανενα! Ουτε καν απο αυτον που με πληρωνε!

Ολα τα παιδια οι mod εννοω ειναι καλοπροαιρετα παιδια ... μη τους αποθαρρύνεται με τετοιες συμπεριφορες! ΔΕ με ενδιαφερει αν πουληθει η οχι κατι που πουλας ... με ενδιαφερει να μπω 1-2 ωρες να χαλαρωσω ... να κανω πλακα ... να δω φωτογραφιες απο ενυδρεια ... να πω τις αποψεις μου ... να επικοινωνησω! Οπως ολα τα αλλα μελη να το "χαρω"!
Με βρισκει αδιαφορο αν πουλησεις η δε πουλησεις ... αν πηγες αλλου και τα πουλησες ... αν θεωρεις οτι επειδη το λες εσυ θα πρεπει να παραβω ενα κανονισμο που υπαρχει για καποιο λογο και οχι απλα για να μας σπαει τα νευρα!!

Για να υπαρχουν κανονες παει να πει οτι τους χρειαζομαστε ... Ελπιζω καποια στιγμη να φτασουμε στο επιπεδο να μη τους χρειαζομαστε!!
Αλλα ολα αρχιζουν απο το σεβασμο που πρεπει να εχουμε ο ενας για τον αλλο!!
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01514 seconds with 11 queries