Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #120  
Παλιά 29-09-16, 11:48
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas G. Εμφάνιση μηνυμάτων
Επιστροφή δεν έχει(ακόμα). Ούτε σωλήνες υπερχείλισης. Η επιστροφή θα γίνεται κατα βάση από την δεξιά μεριά του ενυδρείου, από πάνω μια και δεν μπορώ να κρύψω σωληνώσεις σε εκείνο το σημείο γιατί το ενυδρείο φαίνεται από το πλάι από την τραπεζαρία.
Πραγματικά, αυτό έβλεπα και εγώ σήμερα που το γέμιζα. Έπρεπε να ήταν σαν το δωμάτιο για να λέει κάτι. Τώρα θα πρέπει να βολευτούν μέχρι το επόμενο...

Ούτε εγώ βγάζω άκρη από τις περιγραφές Γιώργο. Θα πάω μάλλον αύριο να δω από κοντά για να φέρω αν είναι. Ελπίζω να έχει κάτι λείο και λεπτόκοκκο.
Ειχα δει στον Ερμη μια μπεζ αμμο πολυ ομορφη, λεπτη (πουδρα) και κρυσταλλικη. Ομοιομορφη, χωρις χωμα μεσα.
Δεν την τσεκαρα ομως αν ειναι ουδετερη. Ετσι μου φανηκε με το ματι ομως.
99% πιστευω οτι ειναι ουδετερη. Μοιαζει παρα πολυ με μια που ειχα παρει απο Αντεμισαρη (δεν την εχει ξαναφερει ομως), ο οποιος προμηθευεται απο Ερμη και την οποια ειχα τσεκαρει και ηταν ΟΚ.
Ειχε μπολικα ειδη. Και μπεζ και ασπρη και μαυρη, λεπτη πιο χοντρη κλπ
Θα ελεγα οτι αξιζει ο κοπος να πας να κοιταξεις μονος σου.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01362 seconds with 11 queries