Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 31-03-06, 08:24
Το avatar του χρήστη netblues
netblues Ο χρήστης netblues δεν είναι συνδεδεμένος
Nada
 
Εγγραφή: 02-05-2004
Περιοχή: ΧΟΛΑΡΓΟΣ
Μηνύματα: 6.302
Προεπιλογή

Θα προσθεσω απλα οτι μετά απο σχεδον ενα χρόνο πειραματισμων και αλαγων (συμπεριλαμβανομενου του φωτισμου) θα δοκιμασω και protalon...
Οποτε οι 6 εβδομαδες δεν με ενοχλουν.. Και βεβαια η θεραπεια θα ειναι συμπτωματική, καθοτι καθολου σιγουρος δεν ειμαι οτι η bba που ειχα τον Ιουνιο ειναι η ιδια με αυτή που εχω σημερα...
Να ξαναπω, οτι η bba εχει ηδη (χωρις protalon) μειωθει αισθητά και αν δεν εβγαινε πανω στο χαλικι, θα μπορουσα να την εξαλειψω και με μηχανικα μεσα... Ειμαι επισης σχεδον σιγουρος οτι αν απλα εριχνα protalοn στην προηγουμενη κατασταση, δεν θα γινοταν απολυτως τιποτε.
Το σημαντικοτερο προβλημα ειναι η ισοροπια των παραμετρων. Οταν αυτη διαταραχτεί, καποια πραγματα μπορει να βοηθησουν να την ξαναβρουμε..
Μεχρι εκει. Δυστυχως το μαγικο μπουκαλακι που το πεταμε μεσα στο ενυδρειο και τα κανει ολα "λαμπίκο" απλά δεν υπάρχει.. και ουτε προκειται.
Ισως καποτε να βγουν τιποτε γενετικα τροποποιημενα φυτα που να μην πιανουν αλγη, ή καμμια γενετικά τροποποιημενη bba που να τρεφεται με bba.. ΩΣ ΤΟΤΕ.... θα συνεχισουμε να παιδευομαστε, αλλα τελικα αυτο δεν ειναι το ζητούμενο?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01911 seconds with 11 queries