Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 15-10-12, 15:51
lionor Ο χρήστης lionor δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-02-2012
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 574
Προεπιλογή

Βρες τα μου εσυ κι εγω τα βαζω. Και αυτα με δυσκολια τα βρηκα. Εξαλλου το προτιμω προς το παρων λιτο και...απερριτο Εχει αρκετο χωρο για κολυμπι και εχει και λιγα περασματα. Εχει πολυ φαση να το βλεπεις να κανει σαν την σκουπα hoover χαχα! ή οταν περναει κατω απο την ριζα-γεφυρουλα.
Το μπλε φοντο και μενα δεν με τρελλενει, αλλα ηταν αλλουνου επιθυμια. Απο την αλλη και το μαυρο, δεν ξερω πως θα εδειχνε, ειδικα χωρις φωτισμο, με τοσο σκουρες ριζες, πολυ σκοτεινο θα ηταν...
Ο θερμοστατης ναι, σχεδον αχρειαστος ειναι, αλλα σε καποιες πολυ κρυες μερες, ισως βοηθησει σε συνδυασμο με την ψυξη στο να εχω μια σταθερη θερμοκρασια π.χ 18-20 βαθμων.

Χτες που το εβαλα μεσα, ηταν παρα πολυ δραστηριο. Τα εξερευνησε ολα εξονυχιστικα. Σημερα ειναι πιο ηρεμο παντως. Στο αλλο κουτακι που το ειχα οταν πλησιαζα την τροφη του, εκανε σαν παλαβο. Τωρα τρεχει μονο οταν πεσει μεσα η τροφη. Προφανως θελει λιγο χρονο ακομα για να εγκλιματιστει.
Με προβληματιζει η βιολογια. Πολυ φοβαμαι οτι η μεθοδος με το μπολι, δεν επιασε. Και αν ειναι ετσι, τοτε εχω 2x2 ατυχες προσπαθειες!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_2208[1].jpg
Εμφανίσεις:  381
Μέγεθος:  50,9 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_2212[1].jpg
Εμφανίσεις:  359
Μέγεθος:  43,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_2213[1].jpg
Εμφανίσεις:  377
Μέγεθος:  51,6 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_2215[1].jpg
Εμφανίσεις:  365
Μέγεθος:  48,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_2216[1].jpg
Εμφανίσεις:  366
Μέγεθος:  51,7 KB  
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01539 seconds with 12 queries